بار اصلی انقلاب اسلامی بر دوش قشر زحمتکش کارگران است/نباید حقوق کارگران پایمال شود
+ پ -
بار اصلی انقلاب اسلامی بر دوش قشر زحمتکش کارگران است/نباید حقوق کارگران پایمال شود

امام‌جمعه موقت بندرعباس اظهار کرد: بار اصلی انقلاب اسلامی بر دوش قشر زحمتکش کارگران است و حفظ انقلاب نیز با مجاهدت و تلاش این کارگران در عرصه اقتصادی میسر شده است و نباید حقوق آنها پایمال شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حجت الاسلام والمسلمین سید عباس تقوی امام‌جمعه موقت بندرعباس ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه بندرعباس با اشاره به تجمع کارگران آلومینیم‌المهدی هرمزگان ؛افزود: ادای حق و حقوق این کارگران بر عهده مسئولان این مجتمع است و مسئولان برای رفع مشکلات این کارگران که مدت‌هاست حقوقی دریافت نکرده‌اند با جدیت اقدام کنند و نباید حقوق کارگران پایمال شود.

 

وی خاطرنشان کرد: بار اصلی انقلاب اسلامی بر دوش قشر زحمتکش کارگران است و حفظ انقلاب نیز با مجاهدت و تلاش این کارگران در عرصه اقتصادی میسر شده است و نباید حقوق آنها پایمال شود.

حجت الاسلام والمسلمین تقوی با بیان اینکه کارگران زحمت کشان سرمایه های این نظام هستند؛ تصریح کرد: مواظب نفوذ افراد فرصت‌طلب و سود‌‌جو در این تجمع صنفی باشید چراکه نفوذ آنان به صلاح نظام و کشور نیست.

 

امام‌جمعه موقت بندرعباس همچنین خطاب به مسئولان، افزود: مسئولان باید نسبت به دغدغه و پایان دادن به غم این قشر زحمت کش اقدامات لازم را انجام دهند.

 

وی با اشاره به سخنان رهبر مقام معظم رهبری در جمع اساتید و مسئولین دانشگاه ها در آبان سال ۹۴ ، اظهار کرد: رهبر در دیدار با اساتید و مسئولین دانشگاه ها در آبان ۹۴ فرمودند، دانشجویان اولین خصوصیتی که بعد از اتمام و فارق التحصیلی دانشگاه باید داشته باشند، باید انقلابی باشند.

 

حجت الاسلام والمسلمین تقوی خاطر نشان کرد: بعضیها می گویند، من نمی توانم به آمریکا لقب دشمن بدهم،  اگر کسی آمد و آمریکا را دشمن ندانست، این ظلم است چرا که خود آمریکا می گوید که ما به مردم آمریکا خیلی بد کردیم خود آنها اعتراف می کنند، آدم احساس می کند به قدرت نزدیک شده است.

 

امام‌جمعه موقت بندرعباس یاد و خاطره شهدای خلیج فارس را گرامی داشت و گفت: روز ملی خلیج فارس مدافعان سخت کوش انقلاب قطره قطره خونشان را بر آب های نیلگون خلیج فارس ریخته اند تا خلیج فارس  که بخشی از هویت و عامل اقتدار ماست حفظ شود.

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff