این عملیات نشان دهنده قدرت ملت فلسطین و ترس نخبه های ارتش صهیونیستی است/ ملت فلسطین، مقاومت را به عنوان یگانه راه آزاد سازی سرزمین های اشغالی در پیش گرفته است
+ پ -
این عملیات نشان دهنده قدرت ملت فلسطین و ترس نخبه های ارتش صهیونیستی است/ ملت فلسطین، مقاومت را به عنوان یگانه راه آزاد سازی سرزمین های اشغالی در پیش گرفته است

حزب الله لبنان، عملیات اخیر در قدس اشغالی را ستود. در این عملیات یک جوان فلسطینی با کامیون تعدادی از نظامیان رژیم صهیونیستی را هدف قرار داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حزب الله لبنان در بیانیه ای اعلام کرد: عملیات قهرمانانه فادی قنبر در قدس اشغالی نمایان گر قدرت ملت فلسطین و نشان دهنده ترس و وحشت سربازهای نخبه ارتش دشمن صهیونیستی است.
این بیانیه افزود: عملیات اخیر دلیلی است که ملت فلسطین، مقاومت را به عنوان تنها ترین راه آزاد سازی سرزمین های اشغالی در پیش گرفته است و می خواهد از روش های گوناگون، خسارت های سنگینی به دشمن صهیونیست و امنیت آن وارد سازد.
این بیانیه در ادامه تاکید می کند: بر خلاف ادعا های دشمن صهیونیستی،نمی توان این اقدام را در چهارچوب عملیات های داعش و سایر سازمان تروریستی قرار داد زیرا رژیم صهیونیستی پایه و اساس تروریسم موجود در منطقه است و این رژیم عامل همه مصیبت ها و گرفتاری های چند دهه ی اخیر امت اسلامی است.
لازم به ذکر است روز یکشنبه یک جوان فلسطینی به نام فادی قنبر، با کامیون، تعدادی از نظامیان صهیونیست را زیر گرفت که به هلاکت یک افسر و سه سرباز صهیونیست و مجروح شدن ۱۷ نفر دیگرانجامید.
منبع: روسیا الیوم

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff