اینترنت 3G و 4G در هشتبندی میناب راه اندازی شد

+ پ -
اینترنت ۳G و ۴G در هشتبندی میناب راه اندازی شد

پروژه خط فیبر نوری هشت بندی شهرستان میناب از مطالبات سالها بر زمین مانده مردم بعد از سالها پیگیری تکمیل و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از میناب جنوب، مهندس امیر یگانه مدیر عامل شرکت منطقه ای مخابرات استان هرمزگان اظهار کرد: تکمیل پروژه خط فیبر نوری هشت بندی از مطالبات مهمی  مردم این منطقه بود که سالها بر زمین مانده بود.

مدیر عامل شرکت منطقه ای مخابرات هرمزگان گفت: با یک حرکت جهادی و فعالیت شبانه روزی در مدت ۱۰ روز توانستیم پروژه خط فیبر نوری هشت بندی را با تامین اعتبار موردنیاز به اتمام برسانیم و خط فیبر نوری این منطقه از امروز زیر بار رفته است.

وی اذعان داشت : با تکمیل پروژه فیبر نوری در منطقه هشت بندی شاهد بهبود چشمگیر خدمات شبکه مخابرات در این منطقه از استان خواهیم بود.

یگانه تکمیل پروژه افزایش پهنای باند شبکه تلفن همراه در این منطقه و در دسترس بودن و راه‌اندازی شبکه نسل ۳و۴ همراه اول اول  برای مردم این منطقه را یکی از مزایای تکمیل این پروژه عنوان کرد.

G3و G4 مدیر عامل شرکت مخابرات هرمزگان اظهار داشت : مردم در هشت بندی برای بهره مندی از این خدمات اینترنت نسبت به تعویض سیم کارت به سیم کارت نسل چهارم همراه اول یا یوسیم اقدام کنند.

یگانه در پایان تصریح کرد : تمامی مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول در هشت بندی که تاکنون اقدام به دریافت یوسیم نکرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به دفاتر خدمات مشتریان شرکت مخابرات استان  نسبت به تعویض سیم کارت خود اقدام کنند تا از مزایای خدمات اینترنت  نسل سه و چهار شبکه همراه اول در هشت بندی بهره مند شوند.

پیش از این مردم توکهور و هشتبندی از نبود خطوط تلفن و اینترنت گلایه مند بودند که بعد از گذشت چند سال با مطالبه گری و درخواست های مکرر مردم نتن دهی خطوط تلفن و اینترنت بر طرف شد.

شهر هشتبندی با بیش از ۷ هزار نفر جمعیت در ۵۰ کیلومتری میناب قرار دارد.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff