ایمان به عالی ترین وجه،هنگام دعا کردن و نماز خواندن جلوه گر می شود
+ پ -
ایمان به عالی ترین وجه،هنگام دعا کردن و نماز خواندن جلوه گر می شود

امام جمعه اهل سنت جاسک گفت: ایمان به عالی ترین وجه،هنگام دعا کردن و نماز خواندن جلوه گر می شود زیرا آن کس که به خدا علاقه و صمیمانه ایمان دارد به حضور پروردگار دعا می کند و حاجات خود را از او می خواهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از مکران نیوز ؛شیخ عقیل شیهک زهی امام جمعه اهل سنت جاسک در خطبه های نماز جمعه این هفته خود با تاکید بر حفظ اتحاد و وحدت گفت: بحمدالله در انقلاب اسلامی ایران هیچ اختلافی بین شیعه و سنی وجود ندارد و همه با دوستی و اخوت در کنار هم زندگی می کنند.

 

وی افزود نزدیکی انسان به خدا که توسط نماز صورت می گیرد نتیجه پیشرفت های عقلانی و تزکیه نفس خود اوست که او را هم مسئول آن قرار می دهد تا شایستگی خود را نسبت به این موهبت الهی ثابت نماید.

 

شیهک زهی ادامه داد: نماز وسیله ارتباطی بین انسان و خداست که در این رابطه انسان خود را بی نهایت کوچک دانسته و در مقابل نیرویی بی نهایت بزرگ به مدح و ستایش می پردازد.

 

امام جمعه اهل سنت جاسک در ادامه به حدیثی از پیامبر اسلام (ص) اشاره کرد و گفت : پیامبر می فرمایند بدانید که رجب ماه خدا ، شعبان ماه من و رمضان ماه امت من است پس هر کس یک روز از رجب را روزه بدارد مسنحق رضوان الهی گردد و روزه اش غضب الهی را خاموش کند و خداوند دری از درهای جهنم را بر او ببندد.

 

وی تصریح کرد: پیامبر در حدیث دیگری میفرمایند:من ماه رجب را وسیله ارتباط بین خود و بندگانم قرار داده ام پس هر کس به آن چنگ زند به من میرسد.

 

شیهک زهی در پایان یاداور شد: یکی از کارهای مهم و شایسته در ماه رجب ، کمک به مستمندان است.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff