ایران حال حاضر به هیچ وجه مقابل مقایسه با دوران طاغوتی نیست
+ پ -
ایران حال حاضر به هیچ وجه مقابل مقایسه با دوران طاغوتی نیست

امام جمعه حاجی‌آباد گفت: ایران اسلامی به هیچ وجه قابل مقایسه با دوران قبل از انقلاب نیست و باید قدر این نظام را بدانیم و شاکر خداوند متعال باشیم.

به گزارش هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد، حجت الاسلام روح‌الله مختاری امروز در دیدار با کسبه و بازاریان ضمن تبریک دهه مبارک فجر گفت: بازاریان در دوران پیروزی انقلاب همراه با دیگر مردم در کنار امام خمینی (ره) در پیروزی انقلاب اسلامی نقش بسزایی داشتند و پس از انقلاب نیز در دوران دفاع مقدس با حضور فعالانه در جبهه‌های حق علیه باطل حضور یافته و امروز نیز حامی نظام و اقتصاد مقاومتی هستند.

وی افزود: کشور ما به هیچ وجه قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست باید قدر این نظام را بدانیم و شاکر خداوند متعال باشیم.

مختاری ادامه داد: ما در کشور و نظامی زندگی می کنیم که از نظر امنیت و آسایش با هیچ جای دنیا قابل مقایسه نیست و ما این آسایش و امنیت را مدیون ایستادگی مردم ایران، شهدا، ایثارگران، جانبازان و به خصوص مقام معظم رهبری هستیم.

امام جمعه شهرستان حاجی‌آباد در ادامه بیان داشت: ایران اسلامی بعد از انقلاب با وجود تحریم‌های ظالمانه آمریکا پیشرفت‌های زیادی در همه زمینه‌ها داشته است و ارتش ایران جزو شش ارتش برتر دنیا است و همه اینها از دل تحریم با وجود همه مشکلات بوجود امده است دشمن می‌داند اگر ایران را با همین مشکلاتش و تحریم‌ها رها کند تا ده یا بیست سال دیگر دست برتر دنیا ایران است لذا اگر می‌بینید در حال حاضر از در مذاکره و نفوذ و امثال اینها وارد شدند و با جنگ اقتصادی به طرف ملت ما آمدند بخاطر این است که ملت ما را متوقف بکنند.

مختاری گفت: توقع ما و مردم از شما بازاریان که پشتیبانه نظام و انقلاب بودید این است که امروز هم به کشور خود کمک کنید و با رعایت انصاف و کسب روزی حلال چرخ‌های اقتصادی کشورمان را به حرکت در آورید.

امام جمعه حاجی‌آباد در پایان افزود: ما دو انتخابات مهم نیز در پیش روی داریم شما کسبه با آگاهی و دید باز و خارج از هر گروه و حزبی به فردی رای بدهید که لیاقت این مسئولیت را داشته باشد.

انتهای پیام/پ

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff