ایران تنها قدرتی بود که در برابر آمریکا ایستاد/ اقتدار ایران الگوی سایر کشورها قرار گرفته است/ آمریکا ازترس ایران وارد مذاکره شد
+ پ -
ایران تنها قدرتی بود که در برابر آمریکا ایستاد/ اقتدار ایران الگوی سایر کشورها قرار گرفته است/ آمریکا ازترس ایران وارد مذاکره شد

عضو واحد بازرسی دفتر مقام معظم رهبری اظهار کرد: ایران تنها قدرتی بود که در برابر امریکا ایستاد اگر امریکا از ایران هراس نداشت وارد مذاکره نمی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از هرمزپرس؛ زائری، رئیس مهدیه هرمزگان و عضو واحد بازرسی دفتر مقام معظم رهبری در جمع دانشجویان دانشگاه هرمزگان با بیان اینکه با کردار، رفتار و حتی اندیشه در برابر خداوند مسئولیت داریم، گفت: هم اکنون در سخت ترین برهه از تاریخ قرار داریم که خطرات و مسئولیت های سنگینی نسبت به خود و جامعه را تحمیل می کند.

 

وی افزود:  زمانی که انسان سطح جامعه را مشاهده می کند پرچمهایی به رنگ مختلف برافراشته شده است که هریک از آنها نمایانگر فرهنگ، ایدئولوژی، تفکر و مسیر خاصی است.

 

عضو واحد بازرسی دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه پیامبر گرامی کتاب خدا و عترت را به امانت گذاشته اند، اظهار کرد: کتاب خدا و امامان معصوم(ع) راه را به انسانها نشان داده اند زیرا خداوند بر مردم حجت ظاهر(پیغمبران) و حجت باطن (عقل انسان) دارد لذا فرمودند که  زیر  علم و بیرق هرکسی نرفته و عاقبت خود را به دنیا نفروشید.

زائری تصریح کرد: انسان نعمت عقلی را که خداوند عطا کرده است را باید بکار بسته و نباید به دنبال جریان سیاسی خاصی برود مگر اینکه جر همان جریان باشند لذا رئی سخن با کسانی است که جز وابستگی خدایی نه در پی آنند و نه می خواهند باشند.

وی افزود: در جنگ اخیر که در سوریه رخ داده است اگر جوانان ما شرکت نکنند  بدون شک باید در کرمانشاه وارد جنگ شوند لذا جنگ را باید به خارج از مرزها برد.

 

عضو واحد بازرسی دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به گفته های امریکا که اسرائیل مرز آنان است، گفت: ما هستیم که با امریکا می جنگیم و فلسطین سنگر و مرز ماست چرا عده ای نمی دانند یا اینکه می دانند و خیانت می کنند.

 

زائری افزود: بچه های حرب الله مفاومت و نیروهای مقاومت در برابر دشمن از مرزها نگه داری می کنند و شهیدان مدافع به گردن همه حق دارند لذا به جای خیانت کردن، موضع رهبری را تقویت کنند.

وی خداوند را خنثی کننده توطئه های دشمنان دانست و اظهار کرد: امروزه در برابر دشمن غداری قرار داریم که خود را خدای عالم می داند و همه جهان را وادار به تسلیم می کنند حاضر نیست ذره ای از مواضع خود کوتاه بیاید لذا ایران تنها قدرتی بود که در برابر امریکا ایستاد اگر امریکا نمی ترسید وارد مذاکره نمی شد.

رئیس مهدیه هرمزگان با بیان اینکه اگر فداکاری نباشد ابرازها تاثیری نخواهند داشت، تصریح کرد: امروزه با فداکاری های جوانان، اقتدار ایران در مقابل قدرت نظامی امریکا و  قدرت ایران الگوی سایر کشورها قرار گرفته است اگر موشکها پرتاب نمی شد امریکا از قدرت ایران نمی ترسید.زائری بیان کرد: امروز نیازمندیم که موضع مقتدرانه رهبری را به شدت تقویت کنیم و دشمن به این امید واهی دل نبندد که عده ای در داخل کشور تعهدات امریکا را دنبال می کنند.

وی با بیان اینکه برجام می توانست منشا بسیاری خیرات باشد،گفت: امریکا با کمال وقاحت بصورت رسمی پس از امضای تعهدات آنها را نقض کردند و با صراحت بیان کردند برای مهار ایران به دنبال برجام بودیم.

 

عضو واحد بازرسی دفتر مقام معظم رهبری اظهار کرذ: پس از پرونده هسته ای، غربی ها به دنبال برجام موشکی و پس از آن به دنبال برجام اجتماعی ایران هستند لذا باید موضع خود را مشخص کنیم چون امریکا درصدد است مواضع ما را تغییر دهد لذا امریکا شیطان بزرگ است و مورد اعتماد نیست.

 

زائری تصریح کرد: با وجود فناوری های هسته ای و موشکی هم اکنون در بهترین شرایط هستیم لذا مسئولین باید این مسئله را درک کنند و از دشمن هراسی نداشته باشند چون با وجود خداوند مقتدر و رهبر هوشیار، ریزبین، دقیق و نکته سنج می توانیم از کیان این ملت دفاع کنیم و پیرو خط ولایت فقیه باشیم و نباید در این راستا کوتاهی کرد و رهبری را تنها گذاشت.

 

مشاور مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد: در برابر کارشکنی های امریکا، ظلم، آلودگی، فحشا و منکرات باید ایستادگی کرد اما نحوه داره کردن مملکت صحیح نیست وباید اصلاحاتی را در داخل کشور انجام داد چون نگرانی هایی در این خصوص ایجاد شده است که سزاوار ملتی نیست که می خواهد با امریکا بجنگد بلکه ارزش ملت ایران بیشتر از اینهاست.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff