ایرانیان مسامحه با شیطان را برنمی‌تابند/ پایان عمر آل سعود نزدیک است
+ پ -
ایرانیان مسامحه با شیطان را برنمی‌تابند/ پایان عمر آل سعود نزدیک است
بیانیه پایانی تجمع کنندگان تهران علیه آل سعود

ایرانیان مسامحه با شیطان را برنمی‌تابند/ پایان عمر آل سعود نزدیک است

در بیانیه پایانی تجمع مردم تهران در اعتراض به جنایات آل سعود و لزوم موضع گیری قاطع از سوی دولت جمهوری اسلامی آمده است: دلِ خون و چشمِ پر از اشک ایرانیان دیگر مسامحه با شیطان را برنمی‌تابد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، تجمع بزرگ مردم، دانشجویان و طلاب تهران در اعتراض به اعدام ایت/ الله شهید شیخ نمر به دست آل سعود امروز در میدان امام حسین (ع) برگزار شد.

در قطعنامه این تجمع آمده است:

در روزهای گذشته در میان ناباوری جهان با خبری مواجه شدیم که قلب هر آزاده ای را در هم می‌فشرد.

خبر شهادت مجاهد فی سبیل الله و رهبر شیعیان و آزادگان مظلوم عربستان، آیت الله نمر باقر النّمر در حالی منتشر می شد که بغض در گلوی هر ایرانی دیگر به فریاد و اراده ای سدید برای نابودی رژیم دست نشانده منحوس و پلید سعودی تبدیل شده است.

رژیم مرتجع آل سعود خباثت های فراوانی در عمر حیات ننگین خود نسبت به ایران اسلامی مرتکب شده است: حمایت از صدام جنایت کار در طول هشت سال جنگ تحمیلی . کشتار وحشیانه زائرین خانه خدا در سال ۶۶٫ کشتار حجاج در منا و تجاوز به دو نوجوان ایرانی و چوب حراج زدن به قیمت نفت و تربیت و پرورش تروریست ها برای ناامن کردن ایران اسلامی و خوش خدمتی به استکبار تنها مشتی از خروار است.

پرونده رژیم آدمکش و تروریست پرور آل سعود در نزد ملت های منطقه و جهان هم سیاه است. از هم‌دستی با رژیم سفاک صهیونیستی در قتل عام مردم مظلوم غزه تا آدم کشی آشکار و بی‌پرده در سوریه، بحرین، یمن و حجاز، این روزها هم با قتل عام مردم مظلوم یمن و نیجریه روی تمام جنایتکاران تاریخ از جمله صهیونیست های کودک کش را سفید کرده است.

در کنار سکوت وقاحت بار مدعیان حقوق بشری و حکام دست نشانده کشورهای اسلامی، کار شیوخ وحشی سعودی را به جایی رسانده که بی‌پروا دست به اعدام علنی و سیستماتیک رهبران دینی می‌زند.

این آخرین تیر ترکش اسلام آمریکایی برای جلوگیری از شکل گیری تمدن نوین اسلامی با محوریت ایران اسلامی و نفوذ امواج بیداری اسلامی در میان ملت های منطقه و جهان شهادت مظلومانه شیخ باقر النمر رهبر مردمی عربستان سعودی است.

تیری که پیش از این در نقاط مختلف دنیا از جمله لبنان ، سوریه ، عراق ، نیجریه و حتی کشورمان بارها آزموده شده و نشان داده در مقابل بیداری ملت های منطقه هیچگاه جوابگو نبوده و نیست.

شکست‌های اسلام امریکایی به رهبری آمریکا و پیاده نظامی آل سعود و آل یهود در نقاط مختلف جهان فراوان است. از فلسطین اشغالی و لبنان و سوریه گرفته تا نیجریه و کشورهای آمریکای لاتین و البته ایران.

بیش از ۳ دهه از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته اما چهره سیاستمداران امریکایی و پیاده نظامشان در محور غربی عربی و عبری دیگر مانند سال های قبل شادمان نیست.

حالا نه نظم نوینی که آمریکایی‌ها آن را با جنگ خلیج فارس کلید زده بودند تحقق یافته و نه از دهکده جهانی ای که قرار بود امریکا کدخدایش باشد خبری هست.

گذشته از مشکلات و نا بسامانی های فراوان داخلی آمریکا و پادوهای عربی و عبری شان، امروز تقریبا در هیچ کجای دنیا تحولات مطابق با میل و خواسته واشنگتن پیش نمی رود.

در سوی مقابل ایران اسلامی است که سنگرهای به غنیمت گرفته جهان اسلام از سوی قدرت های استکباری را که به دست نشاندگان منطقه ای آنان نظیر آل سعود و آل خلیفه و سایر حکام نیابتی واگذار شده است یکی پس از دیگری فتح می کند.

امروز امواج بیداری اسلامی از شرق تا غرب عالم فراگیر شده و می رود تا تمدن نوین اسلامی را در آینده نزدیک تحقق ببخشد.

در این پیچ تاریخی حساس زمان آن رسیده است تا اندوه دلمان را با انتقام از این حرام زادگان استکبار و رزیم قرون وسطایی و دست نشانده آل سعود بر طرف نماییم.

آیا همین فجایع کافی نیست تا سران کشورهای اسلامی به خود آمده و بساط این حاشیه امن ظالمانه را برچینند؟گرچه مسلمانان از سیاستمداران و حکام کشورهای اسلامی مدتهاست که ناامید شده اند.

اما زمان آن رسیده است تا مجاهدین مستضعف و خون دل خورده شیعه و سنی در سرزمین مادری مسلمین و علمای روشن ضمیر و شجاع جهان اسلام، حلقه های مبارزه علیه این رژیم خبیث شیطانی را به مانند حلقه های مقاومت علیه رزیم صهیونیستی چنان به هم متصل کنند، تا همچون زنجیری از عدالت، آویزه ای برای اعدام حاکمان ظالم حجاز و زمینه ساز فردای روشنی در جهان گردد که ائمه معصوم(ع) آن را پیشاپیش با ظهور حضرت مهدی (عج) وعده داده اند.

حکام آل سعود، باید بدانند که امروز نزد ملت ایران و ملت های آزاده در جهان منفورترین و محکوم ترین حکام منطقه اند.

اگر در نزد ملت های منطقه و جهان رزیم صهیونیستی غاصب قبله اول مسلمانان است حکام آل سعود، این وارثان ابی سفیان و ابی لهب و این رهروان راه یزید، هم غاصب قبله دوم مسلمانان هستند.

آل سعود، این شجره خبیثه آمریکایی و صهیونیستی، باید به مانند آل یهود منتظر قیام فراگیر در نقاط گوناگون عالم علیه خود باشد و باید بداند که این تازه نقطه آغازی است که پایان عمر ننگین و سراپا خیانت و جنایت این رزیم رقم خورده و دست و پازدن دیوانه وار قطعا فرو رفتن بیشتر در این باتلاق را به همراه خواهد داشت.

بدیهی است از سران غرب‌زده عثمانی و شیوخ بی‌شخصیت خلیج که دستشان در خون شیخ نمرها آلوده است نمی‌توان انتظاری داشت؛ اما دلِ خون و چشمِ پر از اشک ایرانیان دیگر مسامحه با شیطان را برنمی‌تابد.

بر این اساس، لازم است دستگاه دیپلماسی دولت جمهوری اسلامی، قطع نظر از قیل و قال های به اصطلاح دیپلماتیک، مجموعه‌ای از اقدامات عملی مقتضی را سامان دهد.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff