ایجاد تعادل میان عرضه و تقاضا، باعث کنترل بازار خواهد شد

حجت الاسلام عبادی زاده ضمن تاکید بر لزوم ایجاد تعادل میان عرضه و تقاضای کالا، گفت: اگر بتوان میان عرضه و تقاضای کالاها تعادل برقرار کرد؛ کالاها قیمت‌های واقعی خود را پیدا می‌کنند و در حوزه تامین و توزیع با چالش خاصی روبرو نخواهیم بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده در دیدار با مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان که در دفتر امام جمعه بندرعباس برگزار شد، اظهار کرد: در ایام عید واقعا نگرانی و دغدغه بازار هرمزگان در حوزه تامین و عرضه را داشتم که خوشبختانه این مهم به خوبی مدیریت شد و با چالشی در این بخش روبرو نبودیم.

وی با اشاره به نقش زیرساخت‌ها، در تنظیم بازار، عنوان کرد: کمبود صنایع تبدیلی در استان هرمزگان باعث اتلاف برخی از  محصولات کشاورزی استان و میدان دار شدن دلالان شده است که باید توسعه صنایع تبدیلی به صورت جدی پیگیر شود؛ چراکه هم مشکلات تولید کننده و هم مشکلات مصرف کننده را حل می‌کند و نقش مهمی در تنظیم بازار ایفا می‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، ضمن تاکید بر لزوم ایجاد تعادل میان عرضه و تقاضای کالا، بیان کرد: اگر بتوان میان عرضه و تقاضای کالاها تعادل برقرار کرد، کالاها قیمت‌های واقعی خود را پیدا می‌کنند و در حوزه تامین و توزیع با چالش خاصی روبرو نخواهیم بود.

انتهای پیام/