ایجاد اشتغال پایدار تنها راه حل کاهش مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی
+ پ -
ایجاد اشتغال پایدار  تنها راه حل کاهش مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی

فرماندار ویژه شهرستان میناب ،کمیته امداد امام خمینی(ره) را بعنوان یکی از نهادهای مهم در ورود برای اجرایی نمودن و تحقق شعار سال برشمرد و افزود: ایجاد اشتغال پایدار تنها راه حل کاهش تعداد مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از خبرنگار اجتماعی میناب جنوب،علیرضا پاکدامن معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب در حاشیه دیدار با کارکنان کمیته امداد شهرستان میناب و تقدیر از تلاش های این نهاد حمایتی در طی سال ۹۴ ابراز امیدواری کرد و گفت: در سال جدید با برنامه ریزی و مدیریت صحیح تمام تلاش خود را برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی در حوزه کاری خود بکار گیرند.

 

فرماندار ویژه میناب کمیته امداد امام خمینی(ره) را بعنوان یکی از نهادهای مهم در ورود برای اجرایی نمودن و تحقق شعار سال برشمرد و افزود: تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند تلاش جدی و اجرا در عمل می باشد .

 

پاکدامن ایجاد فضای امید و تلاش برای دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی را روحیه امید برای زندگی بهتر در جامعه عنوان کرد و گفت: در برنامه ریزی ها و اقدمات باید به گونه ای تلاش کنیم که روحیه امید در مردم برای زندگی بهتر در جامعه شکل بگیرد و این موضوع درباره مددجویان نهادهای حمایتی بایستی با دقت و برنامه ریزی بهتری مدنظر باشد.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان میناب خاطر نشان ساخت : متاسفانه عده ای با سوء استفاده از شرایط اقتصادی برخی از اقشار آسیب پذیر در صدد فریب مردم هستند تا به اهداف سیاسی مدنظر خود دست یابند که این موضوع را با وعده و وعید های مالی شامل افزایش مبلغ یارانه ها کلید زده اند ولی باید توجه داشت مردم ما هوشیار هستند و با رفتارهای عوام فریبانه نمی توانند آنها را فریب دهند.

 

وی در ادامه سوء مدیریت های گذشته عاملی برای بالا رفتن امار بیکاری در جامعه عنوان نمود و اظهار داشت: آمار افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی بالا رفته و ما با مبلغ ناچیزی به آنها کمک کنیم بلکه بایستی ایجاد اشتغال و ارتقا سطح معیشت و رفاه عمومی مدنظر باشد و دولت تدبیر و امید تمام تلاش خود را معطوف به این موضوع داشته است.

 

معاون استاندار هرمزگان با توصیه به مدیران کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت : شما برای توانمند سازی مددجویان تحت حمایت خود آموزشهای فنی و کاربردی که به اشتغال منجر شود را در اولویت برنامه های خود قرار داده و برنامه های توسعه مکران و همچنین فرصتهای اقتصادی منطقه را در برنامه ریزی های آموزشی و توانمند سازی مددجویان خود برای ایجاد اشتغال مد نظر خود قرار دهند.

 

پاکدامن ایجاد اشتغال پایدار را تنها راه حل کاهش تعداد مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی و توانمند سازی نیروهای کار فعال در شهرستان میناب عنوان کرد و بیان داشت: برگزاری دوره های آموزشی متناسب با فرصتهای اقتصادی جهت تحقق اشتغال در شهرستان و ظرفیت بسیار خوب توسعه سواحل مکران موثر است.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff