اگر مسئولین باشگاه حمایت می کردند جزء مدعیان بودیم
+ پ -
اگر مسئولین باشگاه حمایت می کردند جزء مدعیان بودیم
سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس:

اگر مسئولین باشگاه حمایت می کردند جزء مدعیان بودیم

عباس روزپیکر شرایط بد مالی و بی تفاوتی باشگاه را از عوامل اصلی نتایج ضعیف در دور رفت لیگ برتر فوتسال دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  ورزش پنج ، سرمربی آذرخش در پایان دیدار این تیم برابر یاسین پیشرو قم گفت : با علم و آگاهی مناسب به میدان رفتیم و توانسته بودیم به خوبی روی نقاظ ضعف این تیم کار کنیم.

وی با بیان اینکه تیم یاسین پیشرو از لحاظ مالی قابل مقایسه با آذرخش نیست، تصریح کرد: در این بازی نشان دادیم که بازیکنان آذرخش از چه قابلیتی برخوردارند و اگر کمی داور دقت بیشتری می کرد باید ضربه محمد بنی اسدی که از خط دروازه عبور کرده بود را گل اعلام می کرد.

روزپیکر با اشاره به اینکه شرایط مالی نامناسب در نیم فصل اول و تداوم آن در نیم فصل دوم باعث شده تا در برخی دیدارها بازیکنان از تمرکز لازم برخوردار نباشند، خاطرنشان کرد: اگر مسئولان اندکی توجه به این تیم داشتند و چتر حمایتی خود را بر تیم آذرخش می انداختند در حال حاضر جز مدعیان لیگ برتر بودیم.

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس در پایان با بیان اینکه تنها به عشق هواداران و خوشحال کردن آن ها به میدان می رویم، اضافه کرد: در نیم فصل دومی به خوبی بازی می کنیم و بازیکنانم به خوبی دستورات تاکتیکی را در زمین مسابقه پیاده می کنند و امیدوارم این روند تداوم یابد.

 

انتهای پیام

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff