اگر مدیران فیش های نجومی جانبازی بابا رجب را داشتند فیش حقوقی شان چقدر بود؟

+ پ -
اگر مدیران فیش های نجومی جانبازی بابا رجب را داشتند فیش حقوقی شان چقدر بود؟

حاج رجب محمد زاده جانباز ۷۰ درصد از ناحیه سر و صورت مجروح شده در تاریخ ۱۴ مرداد به جمع یاران شهیدش پرکشید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از مکران نیوز جانباز سرافراز حاج رجب محمد زاده در سال ۶۶ در منطقه ماووت عراق در اثر اصابت خمپاره از ناحیه سر و صورت مجروح شد ظهر پنجشنبه پس از تحمل عمری درد و رنج به فیض عظمای شهادت نائل آمد و به یاران و همرزمان شهیدش پیوست.

حاج رجب کسی بود که تنها آرزوی خود را در دنیا سلامتی و نه خانه و نه ماشین و… ندانست بلکه تنها آرزوی خود را دیدار با مقام معظم رهبری در ۱۱ فرودین ۹۴ با آرزوی خود که دیدار با مقام معظم رهبری بود رسید .

حاج رجب معروف به بابا رجب در طول زندگی خود نه از کسی و مسئولی گله و گلایه نکرد و نشان داد که برای خدا مجاهدت کرده و در راه خدا نیز جانباز شد.

بابا رجب کسی بود که ۲۶ بار تحت عمل جراحی قرار گرفت تا سلامتی نسبی را بدست آورد که باز هم در غذا خوردن و آشامیدن دچار مشکل بود و به سختی صحبت می کرد.946321_502

بابا رجب کسی بود که سالیان سال از خانه ی اجاره ای خود بیرون نیامد که بچه ها و فرزندان نازک نارنجی ما از دیدن چهره اش نترسند و به قول ما دچار استرس و شوک عصبی می شوند .

بابا رجب به جبهه رفت تا آسایش و امنیت را به ایران اسلامی ارمغان بدهد که به ازای از دست دادن زیبایی چهره و سلامتی اش تمام شد.

بابا رجب کسی است که برای درمان  به تهران آمده بود گاهاً حتی رستوران ها نیز اجازه ورودش نمی دادند.

حاج رجب کسی بود صورت ش را مقام معظم رهبری در ۱۱ فرودین۹۴ بوسه باران کرده بود.

حاج رجب خانه نداشت و مستاجر بود و به راستی سرمایه ای از انقلاب بود نه مدیرانی با حقوق های نجومی کثیف که مزد کارهای انجام نداده و هزینه های پزشکی و دانپزشکی و پول اوقات فراغت و موبایل خود را از بیت مال می گیرند.

بابا رجب کسی بود که شکایت خانه نشینی اش را به کسی نکرد اما آن مدیر عامل بانک فلان با فیش نجومی اش که پس از افشاگری میخواست به بانکی جهانی شکایت کند یادتان که هست و خوب می دانید که بابا رجب فیش هم نداشت که شکایت ببرد.

برخی مدیران فیش های نجومی جانبازی بابا رجب را داشته اند فیش حقوقی شان چقد بود؟

 

انتهای پیام/

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff