اگر فروش یک میلیون بشکه نفت را دومیلیون هم کنیم، بازهم مشکل ارز و تورم حل نمی‌شود/فشار افزایش قیمت نرخ ارز بهر دوش قشر مستضعف جامعه است
+ پ -
اگر فروش یک میلیون بشکه نفت را دومیلیون هم کنیم، بازهم مشکل ارز و تورم حل نمی‌شود/فشار افزایش قیمت نرخ ارز بهر دوش قشر مستضعف جامعه است

وزیر سابق نفت کشورمان گفت: هزینه دولت از درآمدش بیشتر است، وقتی هزینه دولت از درآمدش بیشتر باشد نرخ ارز دائما افزایش می‌یابد و با بالا رفتن نرخ ارز، تورم و قیمت محصولات افزایش می‌یابد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ محمد غرضی وزیر سابق نامزد انتخابات ریاست جمهوری یازدهم گفت: ما الان یک میلیون بشکه نفت می‌فروشیم اما اگر کشور این یک میلیون بشکه را دومیلیون هم کند، بازهم مشکل ارز و تورم در کشور ما حل نخواهد شد.

وی تصریح کرد: هزینه دولت از درآمدش بیشتر است، وقتی هزینه دولت از درآمدش بیشتر باشد نرخ ارز دائما افزایش می‌یابد و با بالا رفتن نرخ ارز، تورم و قیمت محصولات افزایش می‌یابد.

وزیر پست، تلگراف و تلفن دولت سازندگی با اشاره به اینکه هزینه‌های انباشته دولت خیلی زیاد است و هر روز یک گروهی می‌آیند و طلبکار می‌شوند، اظهار داشت: هر دولتی که آمده، برای اینکه از مردم رای جمع کند هزینه ها را افزایش داده است و گرفتار همین هزینه‌ها شده و با بی‌اعتباری رفته است.

غرضی خاطر نشان کرد: فشار اقتصادی حاصل از افزایش قیمت نرخ ارز به‌روی دوش قشر مستضعف جامعه است و باید هرچه سریعتر به داد مردم و کشور رسید.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff