تبلیغات تولید ایرانی تبلیغات تبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز

سیاسی
کد خبر : 441382
تاریخ انتشار:شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
در جلسه شورای اداری استان عنوان شد؛

اگر سپاه پاسداران نبود انقلاب هم نبود/انتقاد امام جمعه بندرعباس از اداره کل نوسازی مدارس

چهارمین جلسه شورای اداری استان با حضور استاندار هرمزگان و مدیران دستگاه های اجرایی و نمایندگان مجلس در سالن غدیر فرمانداری بندرعباس برگزار شد.

اگر سپاه پاسداران نبود انقلاب هم نبود/انتقاد امام جمعه بندرعباس از اداره کل نوسازی مدارس

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛چهارمین جلسه شورای اداری استان با حضور استاندار هرمزگان و مدیران دستگاه های اجرایی و نمایندگان مجلس در سالن غدیر فرمانداری بندرعباس برگزار شد.

 ترکیب حاضر در شورای اداری استان نقش کمرنگ زنان در مدیریت هرمزگان را نشان می دهد و با چشم انداز استفاده ۳۰ درصدی از زنان بسیار فاصله دارد.
فریدون همتی استاندار هرمزگان در چهارمین نشست شورای اداری استان با اشاره به سخنان اخیر ترامپ دیوانه، اظهار کرد:جامعه جهانى بار دیگر چهره سراسر خشم آمریکا و دست اندرکارانش را دید و همه ما می دانیم اگر سپاه پاسداران نبود انقلاب هم نبود.
استاندار هرمزگان با بیان اینکه باید نگاهى فرا ملى و فرا استانى به هرمزگان شود، افزود: ما باید قدرت این را داشته باشیم تا توجه مسئولان کشورى بیش از پیش به هرمزگان معطوف شود.
همتی با بیان اینکه تلاش خواهم کرد که بیشترین دریافت را از شما مدیران ادارات داشته باشم اما در خصوص تصمیم گیرى اجازه دهید خودم نظر آخر را دهم و در راستاى سخنان نماینده مجلس و نماینده ولى فقیه این من هستم که در آخر باید پاسخگو باشم پس تصمیم گیرى هم با من است.
وی تصریح کرد: مدیران ادارات مطمئن باشند مدیران پر تلاش حتما مورد حمایت قرار خواهند گرفت و همچنین در خصوص مدیرانى که کم کارى می کنند نمى توانیم موضع حمایت را بگیریم چرا که وقت مردم ارزش دارد.
استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه هر دستگاه باید برنامه اى داشته باشد، خاطر نشان کرد: روزهاى سه شنبه همه دستگاه ها باید وقتى براى ملاقات با مردم را بگذارند و جلسه اى خارج از این امر نداشته باشند.
همتی بیان کرد: کوتاه کردن پاسخ به سرمایه گذاران باید در دستور کار دستگاه ها قرار گیرد و همچنین نظارت بر زیر مجموعه ها ،تکریم مردم و رعایت حقوق شهروندى آن ها باید لحاظ شود.
استاندار هرمزگان خاطر نشان کرد: مبناى ما با مدیران کارآمدى و شایستگى است و ما وقت حاشیه پردازى نداریم، مدیران دستگاه ها باید به طور منظم در جلسات حضور داشته باشند و در شهرستان ها حضور پیدا کنند.
 انتقاد امام جمعه بندرعباس از عملکرد اداره کل نوسازی مدارس استان
آیت الله نعیم آبادى امام جمعه بندرعباس نیز در نشست شورای اداری استان خطاب به استاندار، اظهار کرد:  استاندار اینجا نیامده که تفریح کند،استاندار آمده که کار کند و  اگر نیرویی به سمت معرفى شد حتى اگر از مقام بالاتر هم بود این شمایید که تصمیم مى گیرید و از نیروهاى کارآمد استفاده کنید.
امام جمعه بندرعباس گفت: نباید نظری بر شما تحمیل شود که اگر شود دیگر شما استاندار نیستید و مدیر باید مستقل باشد، مدیر تلفنى به درد نمی خورد و در کار خود اجازه دخالت به کسى ندهید.
آیت الله نعیم آبادى ادامه داد: من در این ٢٧ سال حضورم در بندرعباس هیچ وقت به استاندارى نگفته ام که چه کسى را در کارى بگذارد به من چه مربوط است اصلا؟
وی نسبت به وضعیت ایمنی مدارس هرمزگان انتقاد کرد و خواست که آمارها با اظهار نظرها و واقعیت هماهنگ شود و فرد دروغگو این میان مشخص شود.
نماینده ولى فقیه در هرمزگان با اشاره به مدارس تخریبی در استان ، افزود: در شهرستان جاسک و بشاگرد دانش آموزان به دلیل مدارس تخریبی که امنیت جانی ندارند در خانه ها کلاس ها برگزار می کنند پس نوسازى مدارس چه مى کند؟ آیا آمارى که مى دهد دورغ است؟ چرا مدرسه نداریم؟
امام جمعه بندرعباس در ادامه اظهار کرد:به آنچه بر زبان ها جارى مى شود نمى توان اعتماد کرد باید تحقیق شود چرا دروغ مى گویید؟ چرا آمار ها غلط است؟

نماینده ولى فقیه در هرمزگان با اشاره به سخنان اخیر رییس جمهوری آمریکا، گفت: ترامپ دیوانه است مگر ملت ایران گوشش به کاخ نشینان واشنگتن است؟ سپاه امید مردم مظلوم یمن و سوریه است.

علی رغم اظهارنظر استاندار هرمزگان در دیدار با خبرنگاران مبنی بر عدم تفاوت بین بومیان و غیربومیان بار دیگر احمد مرادی بر مساله بکارگیری نیروهای بومی اشاره کرد.

احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شوراى اسلامى نیز در نشست شورای اداری استان، درس خواندن ۴۰۰ دانش آموز کهورستانی بندر خمیر در یک منزل مسکونی را زیبنده استان هرمزگان ندانست و از عملکرد اداره کل نوسازی استان انتقاد کرد.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس با بیان اینکه ما براى رسیدن به هدفى مشترک در کنار استاندار جدید هرمزگان خواهیم بود، افزود: یکى از دغدغه تمام نمایندگان مجلس امنیت و آسایش مردم است که در کشور شاهد این امنیت هستیم.
مرادی، نخستین گام مجلس، توجه به روستائیان عنوان کرد و افزود: باید به داد روستائیان رسید زیرا خود آن ها توان شکوه ندارند و این در حالی است که در کهورستان ۴٠٠ نفر در خانه درس مى خوانند که معضل بزرگى است.
وی با اشاره به عملکرد نمایندگان مجلس ،خاطر نشان کرد: ٣درصد از ٩ درصد ارزش افزوده برای روستاهاى ما در نظر گرفته مى شود و همچنین در مجلس مصوب کرده ایم که از وزارت نفت قیر رایگان در اختیار وزارت راه و شهر سازى و جهاد و کشاورزى قرار دهد.
نماینده مردم هرمزگان در مجلس افزود: در مجلس مصوب کردیم که در پالایشگاه ها از نیروهاى بومى استفاده شود و تنها استانى که به اندازه سایر استان ها تجهیزات بهداشتى و پزشکى دریافت نمى کند هرمزگان است.

مرادى در پایان خاطر نشان کرد: ما نباید در کار استاندار دخالت کنیم و مدیر باید شبانه روز کار و تلاش کند و نباید به خاطر یک کار کوچک دنبال مدیر بدویم.

 انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=441382
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6,210 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

بین الملل