اگر دولت کوتاه نمی آمد، امروز به هیأت کشور برای سفر به عربستان اهانت نمی‌شد!+ عکس
+ پ -

آقای روحانی، توقع این بود که برای التیام بخشیدن به اضطراب و مصیبتی که افکار عمومی درگیر آن است، سفرتان را نیمه تمام می گذاشتید اما حالا که ماندید، همه منتظرند بشنوند از تریبون سازمان ملل چگونه از ناتوانی آل سعود در رسیدگی به میهمانان خانه خدا سخن خواهید گفت، چگونه از حقوق ملت داغدار ایران دفاع خواهید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ حجت الاسلام رسایی عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی قم، در صفحه اینستاگرام خود نوشت: شاید اگر روزی که به نماینده معرفی شده دولت یازدهم برای سازمان ملل ویزا ندادند، دولت محترم کوتاه نمی آمد، شاید اگر روزی که جان کری برای توقف کشتی یمن، تلفنی با آقای ظریف سخن گفت و نتیجه گرفت، پاسخ دندان شکن می شنید، شاید اگر… امروز اینگونه به هیات سیاسی کشورمان اهانت نمی شد و در حالی که حجاج زیادی به شهادت رسیده اند و تعداد زیادی مجروح و تعداد کثیری مفقود شده اند، اینگونه در برابر سعودی ها هم منفعل نبودیم و کاسه چه کنم چه کنم دست نمی گرفتیم.

آقای روحانی، توقع این بود که برای التیام بخشیدن به اضطراب و مصیبتی که افکار عمومی درگیر آن است، سفرتان را نیمه تمام می گذاشتید اما حالا که ماندید، همه منتظرند بشنوند از تریبون سازمان ملل چگونه از ناتوانی آل سعود در رسیدگی به میهمانان خانه خدا سخن خواهید گفت، چگونه از حقوق ملت داغدار ایران دفاع خواهید کرد و پاسخ قاطعانه ای به کارشکنی و توهین سعودی ها خواهید داد. امیدوارم همچون دو سال گذشته در برخورد با آل خبیث سعودی، دچار لکنت زبان نباشید.

لطفا چشم های گریان ملت داغدار ایران را با نطقی عزتمندانه التیام ببخشید. بی تردید در این صورت، نیمه تمام نگذاشتن چنین سفری برای افکار عمومی قابل پذیرش است.

لعنت بر آل خبیث سعود

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff