اگر دوست دارید تشییع با شکوهی داشته باشید این روزها بمیرید
+ پ -
اگر دوست دارید تشییع با شکوهی داشته باشید این روزها بمیرید

این روزها هر جا محفل عزا یا عروسی برپاست رجال سیاسی قدیم و شاید آینده با هیات همراهی عریض و طویل آنجا حاضر می شوند و به مراسم رونق می دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ندای ساحل ، در یادداشت ذیل به بررسی حضور کاندیدا های انتخابات در مجالس مختلف می پردازد.

تا حالا دقت کرده اید آدمهای معروف یا پولدار که می میرند چه تشییع و تدفین شلوغ و باشکوهی دارند،تاج گلهای بزرگ و مجلسی،شام یا ناهارعالی توی یک رستوران،هتل یا باغ.

حالا فکر کنید یک بدبخت بیچاره ایی هم بمیرد که از سر فقر بستگانش نمی دانند خوشحال باشند یا ناراحت.خوشحال باشند که یک نان خور کمتر یا خرج دوا و دارویی کمتر یا عذا بگیرند برای مخارج کفن و دفن و قیمت قبرو….

البته عروسی ها هم همینطور است پولدارها که بماند، اما فقرا نمی دانند سنت رسول را به جا آورند و مزدوج شوند یا فکر خرج و مخارج عروسی و بدبخت کردن یک نفر دیگر باشند.

گذشته از همه این حرفها ،این روزها هر جا محفل عزا یا عروسی برپاست رجال سیاسی قدیم و شاید آینده با هیات همراهی عریض و طویل آنجا حاضر می شوند و به مراسم رونق می دهند.

و هر کس نسبت شان را با مرحوم یا عروس و داماد می پرسد یک جورایی فامیل و آشنا در می آیند مثل نسبت حضرت آدم به تمام آدمهای روی کره ی زمین.

گاهی حضورشان آن قدر پر برکت است که خانواده مرحوم نگران مراسم هفتم و چهلم نیستند.یا عروس و داماد خوش بینانه نگران آینده ایی که قرار است این آقایان معجزه کنند نیستند و داماد با افتخار لبخند می زند و با آنها سلفی می گیرد.

photo408296672698935406_329072

و اینجاست که مهم نیست از کدام طبقه جامعه باشی ،اگر پولدار باشی که گاهی هزینه تبلیغات و محافل آقایان را هم متقبل می شوی برای آینده ایی که زیادی به آن خوش بینی اگر هم فقیر باشی به خاطر شریک شدن در غم و شادی ات یک رای تقدیمش می کنی شاید او یا ، خودت نمک گیر شوید.

آهاااای با شما هستم قیافه های مهمانهای این روزهایتان را خوب به خاطر بسپارید شاید دیگر سالی به دوازده ماه آنها را نبینید.

پس به امید دیدار تا چهار سال آینده.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff