مديران باید در توسعه و پيشرفت شهرستان تاثير گذار باشند
+ پ -
مدیران باید در توسعه و پیشرفت شهرستان تاثیر گذار باشند

فرماندار بندرلنگه در دومین جلسه شورای اداری سال گفت : اگرکسی نقدی به عملکرد دولت دارد که برخلاف مسائل امور و روند اجرایی و تخریب نباشد، می پذیریم.

به گزارش شکبه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  مروارید نیوز ” دومین جلسه شورای اداری با حضور فرماندار؛ امام جمعه موقت ؛ امام جمعه اهل تسن ؛مدیرکل سیاسی و انتخابات ؛ دبیر شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدراستان؛ بخشداران و اعضای شورای اداری و انتظامی در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بندرلنگه برگزارشد.

براهیمی دبیر شورای هماهنگی ستاد مبازه مواد مخدر در رابطه با آمار مصرف مواد مخدر در بین زنان و مردان اظهار داشت : این آمار متاسفانه در طی این سالها مردان ۳درصد زنان ۳۳درصد مبتلا می باشند که این خود آمار تکان دهنده می باشد.
وی اضافه نمود: مسئولین باید در صدد جلوگیری از این مواد خانمان سوز تلاش بیشتری داشته با توجه به اثرات مثبت گروه های در بحث کاهش آسیب ها و جلوگیری از مبتلا شدن افراد بیشتر تشکیل یک گروه اجتماع محور در ادارات را در دستور کار قرار دهند.

 اسماعیل پاسلار فرماندار شهرستان بندرلنگه به حضور پرشور مردم در راهپیمایی در حمایت از مردم یمن و محکوم نمودن جنایات آل سعود تشکر و قدردانی نمود و افزود: همه مسئولین با همدلی و همبستگی به دور از اختلاف افکنی در انتخابات که در اسفند ماه سال جاری پیش رو می باشد امید است یک انتخابات سالم و به دور از هیاهو برگزار نماییم.
فرماندار افزود : شعار امسال را سر لوح کار خود قرار داده و در حقیقت باید همدل و همزبان باشیم چرا که دولت به عنوان خدمتگزار و پشتوانه مردم به شمار می آیند.
وی افزود: ما نباید بهانه به دست دشمن دهیم چرا که دشمن از هر کانالی در صدد تخریب و سوء استفاده و وارونه نشان دادن عملکرد دولت می باشد.

پاسلار بیان داشت: اگرکسی نقدی به عملکرد دولت دارد می پذیریم مگر برخلاف مسائل امور و روند اجرایی و تخریب نباشد چرا که اعتقاد ما به تولید داخلی می باشد ما باید خود در پی رفع مشکلات شهرستان باشیم قرار نیست کسی از بیرون بیایید؛ این پتانسیل در مدیران و مردم به عنوان پشتوانه در شهرستان وجود دارد .
وی اضافه نمود : مشکلات شهرستان باید در خود شهرستان حل شود مدیران باید پیگیر و در توسعه و پیشرفت شهرستان تاثیر گذار باشند.
وی به ۱۴ خرداد سالروز ارتحال حضرت امام خمینی بنیانگذار انقلاب و اعزام ۳۰۰ زائر به این حرم اشاره کرد.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff