اولین کلینیک تخصصی در جزیره احداث می شود / تغییر کاربری بیمارستان قشم منتفی است
+ پ -
اولین کلینیک تخصصی در جزیره احداث می شود / تغییر کاربری بیمارستان قشم منتفی است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان با اشاره به نگرانی های مردم در خصوص جا به جایی بیمارستان قدیمی جزیره قشم گفت: با ارسال نامه ای به شهرداری قشم تغییر کاربری بیمارستان فاطمه الزهرا (س) منتفی شد.

دکتر محمد شکاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز افزود : احداث بیمارستان پیامبر اعظم (ص) در جزیره قشم از جمله کارهای ماندگار دولت و منطقه آزاد برای مردم است و با احداث این بیمارستان ۱۴۰ تخت خوابی نیاز مردم تا ۱۰ سال آینده پیش بینی و تامین شده است.

 

 

وی افزود : ارتقاء خدمات درمانی در جزایر هرمزگان همیشه جزیی از دغدغه های مسئولین پزشکی بوده است و در این راستا نیز اولین کلینک تخصصی جزیره قشم تا ۸ ماه آینده احداث خواهد شد.

 

 

شکاری در ادامه خاطر نشان کرد : آوردن امکاناتی چون امبولانس دریایی، اضافه شدن تخت خواب های درمانی ویژه و راه اندازی اتاق های ccu , icu در برنامه های نظام توسعه سلامت مردم جزیره قشم قرار دارد و این امر با رایزنی های انجام شده به زودی محقق می شود.

 

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان با بیان اینکه نا اگاهی مسئولین راجب امورات مهم دانشگاه سبب انتقال نادرست اطلاعات به مردم می شود افزود: هیچ گونه فروش یا واگذاری در زمین های بیمارستان فاطمه الزهرا (س) قشم صورت نمی گیرد.

 

 

وی افزود: با توجه به حساسیت ها و انتقادات تند برخی مسئولین که موجب نگرانی مردم در خصوص تغییر کاربری این بیمارستان شد ، با ارسال نامه ای به شهرداری قشم این تغیییر کاربری را لغو کردیم.

 

 

دکتر شکاری اظهار داشت : مسئولین و مردم باید برای برطرف شدن هر گونه شک و شبهه ای در خصوص حوزه سلامت با سازمان پزشکی هرمزگان در  ارتباط  باشند و در  فضایی  صمیمی برای  پویا تر شدن خدمات مردمی مسئولین را همراهی کنند .

 

 

وی با ا شاره به اینکه در حال حاضر ۵۰ درصد تخت های بیمارستان پیامبر اعظم (ص) خالی است افزود: خوشبختانه با حضور متخصصین پزشکی در این بیمارستان بسیاری از مشکلات برطرف شده و به زودی امکانات جدیدی در اختیار این بیمارستان قرار می گیرد.

 

 

گفتنی  است  روز  گذشته  برخی  از  مسئولین  جزیره  قشم  واکنش  هایی را  نسبت  به  تغییر  کاربری  این  بیمارستان  داشتند که لینک آن  در  خبر  زیر  قرار  دارد.

 

واکنش مسئولین  قشم به تغییر کاربری بیمارستان

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff