اولین کارگروه رفع موانع تولید بعد از هفت سال تشکیل شد
+ پ -
اولین کارگروه رفع موانع تولید بعد از هفت سال تشکیل شد

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان سیریک با بیان اینکه این شهرستان از پتانسیل و موقعیت بسیار خوبی برای سرمایه گذاری در بخشهای مختلف برخوردار است گفت: اولین کارگروه رفع موانع تولید بعد از هفت سال پیگیری تشکیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، حسین احمدی در اولین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان سیریک افزود: این کارگروه با هدف بررسی مشکلات تولید کنندگان و هماهنگی برای حل آنها، پیگیری جهت رفع موانع مربوط به اشتغال، بررسی کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش و بررسی نحوه ارتباط آسان با دستگاههای دولتی برای ایجاد اشتغال و رونق کسب و کار با تاکید بر طرح های اقتصاد مقاومتی برگزار شد.

 

 

رئیس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان سیریک گفت: با توجه به اینکه شهرستان سیریک از پتانسیل و موقعیت بسیار خوبی برای سرمایه گذاری در بخشهای مختلف صنعت ، گردشگری ، دریایی ، صید و صیادی، آبزی پروری ماهی و میگو، تولید محصولات صیفی و سبزیجات و توسعه مبادلات مرزی و صادرات برخوردار می باشد فرصت مناسبی برای استفاده افراد سرمایه گذار از این شرایط ایده آل دانست.

 

 
این مسئول بیان کرد: شهرستان سیریک با توجه به نوپایی آن در خیلی از بخش تولیدی خوشبختانه رتبه های نخست استانی داراست که همین خودش نشان از برخورداری این شهرستان از پتانسیل و ظرفیت های بالقوه ای برای تبدیل شدن به منطقه ای اقتصادی در سطح استان است.

 

 
رئیس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان سیریک ابراز داشت: برای ایجاد طرح ها و پروژه های جدید و افزایش اشتغال در سطح شهرستان باید همه دستگاهها تعامل داشته باشند و در جهت رفع مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی گام بردارند تا واحدهای تولیدی با حفظ وضع موجود اشتغال روند تولید خود را داشته باشند.

 

 
احمدی تصریح نمود: تا جایی که امکان دارد ما مسئولین و متولیان ایجاد زیرساخت های اولیه را با افزایش انگیزه ها در راستای حمایت از تولید کنندگان ، صنعتگران و تولید داخلی گام برداریم که امیدواریم با تصویب و حل مشکلات واحدهای تولیدی نقطه عطفی در تولید مرتفع شود.

 
انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff