اولین کارخانه تامین غذاهای دام ، طیور و آبزیان شرق استان راه اندازی شد

+ پ -
اولین کارخانه تامین غذاهای دام ، طیور و آبزیان شرق استان راه اندازی شد

فرماندار سیریک گفت: نخستین کارخانه تولید غذای دام ، طیور و آبزیان شرق استان با هدف تولید غذای دام و طیور اشتغالزایی ،رونق بازار کسب و کار ، سهولت دسترسی غذای مورد نیاز مزارع پرورش میگو و دام و طیور در شهرستان سیریک راه اندازی شده است.

به گزارش  شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ،سعیدالله مبارکی در حاشیه بازدید از این کارخانه افزود: این کارخانه در زمینی به مسافت یک هکتار با زیر بنای ۳ هزار متر مربع با سرمایه گذاری یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانی بخش خصوصی با ظرفیت تولید روزانه ۸۰ تن مشغول فعالیت است.

 

این مسئول ابراز داشت: در حال حاضر در این کارخانه تعداد ۲۰ نفر از نیروهای بومی شهرستان به همراه ۴ نفر کادر اداری در دو نویت صبح و عصر مشغول فعالیت می باشند.

 

فرماندار سیریک بیان کرد: باتوجه به اینکه شهرستان سیریک دارای موقعیت های مساعد سرمایه گذاری در بخش های صید و صیادی ، آبزی پروری ، پرورش میگو ، پرورش دام و کارخانه ها و کارگاه های و صنایع کوچک تبدیلی و زوده بازده در کنار دیگر مشاغل برخوردار است فرصتی بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری و اشتغالزایی و کسب درآمدهای خوب درا می باشد.

 

وی اضافه کرد: این کارخانه قابلیت تامین غذاهای دام ، طیور و آبزیان سطح استان و حتی ارسال به سایر نقاط کشور و در صورت لزوم صادرات به خارج از کشور با توجه به خط تولید مدرن و دستگاههای پیشرفته و مجهز برخوردار است.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff