اولین پایگاه بهداشت و درمان در قشم افتتاح می شود
+ پ -
اولین پایگاه بهداشت و درمان در قشم افتتاح می شود

رییس شبکه بهداشت شهرستان قشم گفت : اولین پایگاه بهداشت و درمان در بافت قدیم شهر قشم به مناسبت هفته دولت با حضور مسولین افتتاح می شود .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به  نقل از قشم آزاد ، منصور سالاری ، رییس شبکه بهداشت شهرستان قشم در جلسه شورای بهداشت این شهرستان با بیان این مطلب افزود : پایگاه بهداشتی و درمانی شماره دو به منظور رفع مشکلات بهداشتی در حاشیه شهر در محله چاه تنگو قشم افتتاح می شود.

 

وی افزود : با وجود طرح نظام سلامت بحث ارتقا ویزیت پزشکان ، تحول فیزیکی و تجهیزات با تزریق بودجه های به خوبی صورت گرفته است.

 

رییس شبکه بهداشت شهرستان قشم بیان کرد : در گذشته پزشکان دستمزد واقعی خود را دریافت نمی کردند که این باعث می شد پزشکان به بخش خصوصی روی بیاورند ولی امروز با برنامه ریزی و تعرفه های صحیح بود که پزشکان را از بخش خصوصی به بخش دولتی سوق داده است.

 

وی به دستمزد و مزایای پزشکان روستایی در قشم اشاره کرد و گفت : پزشکان روستایی در گذشته بین یک میلیون تا دو میلیون حقوق دریافت می کردند که این حقوق پایین و به صرفه نبودن منجر به ترک پزشکان از روستاها میشد که با برنامه ریزی و تعیین نرخ حقوق و دسمتزد حقوق پزشکان در حال حاضر به بین نه میلیون تا ده میلیون رسیده است.

 

سالاری اظهار داشت : تحولی که اخیر برای بهداشت و درمانی ابلاغ شده است راه اندازی واحدهای دندان پزشکی برای کودکان ، دانش آنوزان و زنان باردارو شیرده است.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم در پایان گفت : شهروندان انتقادات و پیشنهاد خود را نیز با سامانه ۱۶۹۰ به اطلاع مسولان شبکه بهداشت برسانند .

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff