اولین همایش ایده شو در سیریک برگزار شد+ تصاویر

+ پ -
اولین همایش ایده شو در سیریک برگزار شد+ تصاویر

اولین همایش ایده شو در شهرستان سیریک با حضور ۴۵۰ نفر از دانشجویان ، دانش آموزان، فرهنگیان و مسئولان در سالن غدیر شهر بندر سیریک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، فرماندار شهرستان سیریک گفت:  این همایش با هدف ایجاد زمینه  و جذب سرمایه گذاری در طرح های نو و همچنین ترویج فرهنگ کارآفرینی میان دانشجویان و دانش آموزان برگزار شد.

میر مرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان سیریک اظهار کرد: ایجاد کسب و کار ، بهبود شرایط اجتماعی شهروندان ، حفاظت از محیط زیست، ارتقای سطح معیشت افراد ، توسعه کیفیت اقتصادی جامعه، و توجه به  توسعه پایدار اقتصادی با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های  منطقه را از مهمترین علت برگزاری این همایش علمی دانست.

وی افزود: همایش علمی ایده شو قصد دارد در موضوعات مختلف نیازهای  منطقه را در نظر بگیرد و از افراد متخصص و صاحب ایده بخواهد تا ایده‎های خود را مطرح کنند و ایده‎ای برتر انتخاب شود و جهت کمک به جامعه کاربردی شود.

ایزدی پور بیان کرد: در این همایش آقای مهرداد طاهری بعنوان نفر اول  و سرکار خانم ها شیما دریانورد و زینت دریانورد بعنوان نفرات دوم و سوم بهترین ایده ها معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.

این همایش با همکاری  پارک علم و فناوری  شهرستان  با مسئولیت سرکار خانم ها  صدیقه طاهری  و مریم حاج حسینی و مشارکت فرمانداری ، آموزش و پرورش برگزار شد.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff