اولین نشست کمیته فرهنگی ستاد دهه فجر در شهرستان بستک
+ پ -
اولین نشست کمیته فرهنگی ستاد دهه فجر در شهرستان بستک

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک از برگزاری نشست کمیته فرهنگی ستاد دهه فجر در این شهرستان خبر داد.

به گزارششبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از فرهنگ کده ،کاظم قاسم زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک گفت: با توجه به نزدیک شدن ایام سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، کمیته فرهنگی ستاد دهه فجر به محوریت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل گردید تا با هم اندیشی سایر نهادهای فرهنگی و اعلام برنامه های پیش بینی شده ، مقدمات برگزاری مطلوب این رویداد مهم را فراهم نمایند.

 

مسئول کمیته فرهنگی هنری ستاد دهه فجر ضمن اعلام اهداف کمیته عنوان کرد: هدف از برگزاری این جلسه تبیین راهبرد محتوایی و اجرایی برنامه های دهه فجر است و باید سعی شود برنامه هایی که تأثیر عمیق تری بر افکار عمومی مخصوصاً قشر جوان دارد برگزار شود.

وی با تأکید بر ایجاد فضای پر شور و نشاط بیان کرد: ما سعی داریم شور و شعف دهه فجر را به تمام سال تعمیم دهیم که لازمه آن واگذاری کارها به خود مردم می باشد.

گفتنی است: در پایان این نشست دستگاه های عضو کمیته فرهنگی ،پیشنهادات و برنامه های قابل اجرا در دهه فجر را همچون برگزاری مراسم جشن انقلاب در مرکز شهرستان و سایر بخش ها، شب شعر طلوع فجر، جشنواره عکس منطقه ای، نمایشگاه کتاب، جشن کودکان، مسابقات کتابخوانی، افتتاح نمایشگاه صنایع دستی تاریخی سنتی و برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی اعلام کردند.

انتهای خبر/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff