اولین مرکز مشاوره و خدمات سلامت و روانشناختی در سیریک راه اندازی شد
+ پ -
اولین مرکز مشاوره و خدمات سلامت و روانشناختی در سیریک راه اندازی شد

رئیس و مشاور مرکز سلامت روانشناختی شهرستان سیریک گفت: اولین مرکز مشاوره و خدمات سلامت و روانشناختی شهرستان در فضایی به مساحت ۷۰ متر مربع با حضور ایزدی پور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستانی افتتاح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛زینب جلالی رئیس و مشاور مرکز سلامت روانشناختی شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار آذینی اظهار کرد: امروزه با توجه به افزایش فناوری های پیشرفته و بروز مشکلاتی فراوان در بحث سلامت روان و جسمانی افراد جامعه  هستیم امیدواریم که با راه اندازی این مرکز در شهرستان سیریک که جزء یک ضرورت است بتوانیم در بحث سلامت مشکل گشای مردم باشیم.

وی با اشاره به اینکه امروزه مدرنیته و شهر نشینی برای افراد جامعه یک معضل شده است، افزود: خدمات مرکز سلامت روان متنوع است و برای بیمارانی که دچار اختلالات روانی ،درمان و ارجاع، توزیع داروهای روان پزشکی ،توان بخشی و حتی در مواقعی دادن پناهگاه و ویزیت در منزل در فهرست خدمات این مرکز است.

رئیس و مشاور مرکز سلامت روانشناختی شهرستان سیریک ابراز کرد: هدف از تاسیس مرکز سلامت روان در شهرستان سهولت دسترسی مردم شهرها به خدمات سلامت روان و فراهم نمودن شرایط  دست یابی افراد جامعه به روش های نوین روان شناختی موجود وارائه خدمات سلامت روان و بالا بردن روند سلامت به واسطه افراد تحصیل کرده و کارشناس به ویژه سلامت روان افرادی که در معرض خطر جدی قرار گرفته اند است.

جلالی بیان کرد: یکی از  اولویت های این مرکز ، اولویت بندی مشکلات و نیاز سنجی افراد ارائه خدمات مشاوره روان شناختی است که در کنار آن مشاوره فردی و همچنین مشاوره به صورت گروهی خدمات در حوزه سلامت از برنامه ها و سیاست های دیگر این مرکز برشمرد.

رئیس و مشاور مرکز سلامت روانشناختی شهرستان با بیان اینکه هر چند این مرکز برای نخستین باراست که در سیریک  راه اندازی می شود، اضافه کرد: یکی از اهداف مهم این مرکز پرداختن به برنامه های آموزش مهارت های زندگی ،مهارت فرزند پروری،افسردگی،مشکلات رفتاری و اعتیاد  است که در این مرکز به صورت تخصصی و ویژه به  مردم آموزش داده می شود.

انتهای پیام/

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff