اولین دوره جام فوتسال به مناسبت ماه مبارک رمضان در آل کندی برگزار می شود
+ پ -
اولین دوره جام فوتسال به مناسبت ماه مبارک رمضان در آل کندی برگزار می شود
اولین دوره جام فوتسال به مناسبت ماه مبارک رمضان در آل کندی برگزار می شود

اولین دوره جام فوتسال به مناسبت ماه مبارک رمضان در آل کندی برگزار می شود

مسابقات جام فوتسال به مناسبت ماه مبارک رمضان در آل کندی در چهار گروه چهار تیمی برگزار شد . به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه این بازیها از ۲۸خرداد لغایت ۱۹تیر ادامه دارد. در اولین دوره این رقابتها ۱۶تیم حضور دارند که در ۴گروه ۴تیمی حضور دارند. از هرگروه دوتیم به مرحله […]

مسابقات جام فوتسال به مناسبت ماه مبارک رمضان در آل کندی در چهار گروه چهار تیمی برگزار شد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه این بازیها از ۲۸خرداد لغایت ۱۹تیر ادامه دارد.
در اولین دوره این رقابتها ۱۶تیم حضور دارند که در ۴گروه ۴تیمی حضور دارند.
از هرگروه دوتیم به مرحله یک چهارم نهایی صعود میکند.

گروه بندی اولین دوره  جام فوتسال به مناسبت ماه مبارک رمضان در آل کندی به شرح ذیل است:

در گروه A:آل کندی الف-بست قلات-تدرویه(امید)-چاه دزدان

گروهB:آل کندی ب-چاه بنارد-چاه سرمه،یارمند دهتل

گروه C:برکه لاری-تدرویه (عقاب)- خمیر(تییشی)-گابری

گروهD:آرش ایلود-بیگلرآباد-دهنگ(تابان)-زنگارد جوان
…………………………….
برنامه بازیها ی این دوره به شرح ذیل می باشد:

پنج شنبه ۲۸خرداد۹۴
ساعت۲۲:۴۵
آل کندی الف-بست قلات

ساعت۲۳:۴۵
آل کندی ب-چاه بنارد
.
.
جمعه ۲۹خرداد۹۴
ساعت۲۲:۴۵
برکه لاری-تدرویه عقاب

ساعت۲۳:۴۵
آرش ایلود-بیگلرآباد
.
.
شنبه ۳۰خرداد۹۴
ساعت۲۲:۴۵
تدرویه امید-چاه دزدان

ساعت۲۳:۴۵
چاه سرمه-یارمند دهتل
.
.
یکشنبه ۳۱خرداد۹۴
ساعت۲۲٫۴۵
تابان دهنگ-زنگارد جوان

ساعت۲۳:۴۵
خمیر(تییشی)-گابری
.
.
دوشنبه ۱تیر۹۴
ساعت۲۲:۴۵
آل کندی الف-تدرویه امید

ساعت۲۳:۴۵
آل کندی ب-چاه سرمه
.
.
سه شنبه ۲تیر۹۴
ساعت ۲۲:۴۵
تدرویه عقاب-گابری

ساعت ۲۳:۴۵
بیگلرآبادزنگارد جوان
.
.
چهارشنبه ۳تیر۹۴
ساعت۲۲:۴۵
بست قلات-چاه دزدان

ساعت ۲۳:۴۵
چاه بنارد -یارمنددهتل
.
.
پنج شنبه ۴تیر۹۴
ساعت۲۲:۴۵
آرش ایلود-تابان دهنگ

ساعت۲۳:۴۵
برکه لاری-خمیر(تییشی)
.
.
جمعه ۵تیر۹۴
ساعت۲۲:۴۵
آل کندی الف-چاه دزدان

ساعت۲۳:۴۵
آل کندی ب-یارمند دهتل
.
.
شنبه ۶تیر ۹۴
ساعت ۲۲:۴۵
برکه لاری-گابری

ساعت۲۳:۴۵
آرش ایلود-زنگارد جوان
.
.
یکشنبه ۷تیر ۹۴
ساعت۲۲:۴۵
بست قلات-تدرویه امید

ساعت۲۳:۴۵
چاه بنارد-چاه سرمه
.
.
دوشنبه ۸تیر۹۴
ساعت۲۲:۴۵
بیگلرآباد-تابان دهنگ

ساعت۲۳:۴۵
تدرویه عقاب-خمیر(تییشی)
.
.
.
اما برنامه بازیها در مرحله یک چهارم نهایی به  این صورت است که

چهار شنبه ۱۰تیر۹۴

(بازی اول)
ساعت۲۳:۳۰
اول گروهA-دوم گروهB
.
.
پنج شنبه ۱۱خرداد۹۴

(بازی دوم)
ساعت۲۳:۳۰
اول گروه B-دوم گروهA
.
.
جمعه ۱۲تیر۹۴

(بازی سوم)
ساعت۲۳:۳۰
اول گروه C-دوم گروه D
.
.
شنبه ۱۳تیر۹۴

(بازی چهارم)
ساعت۲۳:۳۰
اول گروهD -دوم گروهC
.
.
.
برنامه بازیها در مرحله نیمه نهایی به این گونه است که:

دوشنبه ۱۵تیر۹۴
ساعت۲۳:۳۰

برنده بازی اول(اول A-دومB)-با برنده بازی دوم(اول B-دومA).
.
.
چهارشنبه ۱۷تیر۹۴
ساعت۲۳:۳۰

برنده بازی سوم(اولC-دومD)-بابرنده بازی چهارم(اول D-دومC).
.
..
فینال این رقابتها در  ۱۹تیر ساعت۲۳:۳۰ برگزار میشود.
در این رقابتها به تیم اول این مسابقات یک میلیون تومان و تیم دوم ۵۰۰ هزار تومان جایزه اهدا خواهد شد.

IMG-20150621-WA0001

IMG-20150621-WA0002

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر دانو اول خبر fff