اولین دوره استعداد یابی با شرکت ۲۸ تیم به کار خود پایان داد

+ پ -
اولین دوره استعداد یابی با شرکت ۲۸ تیم به کار خود پایان داد

مسئول کمیته استعداد یابی فوتبال پارسیان از پایان اولین دوره مسابقات استعداد یابی شهرستان با حضور ۲۸ تیم از سراسر شهرستان پارسیان خبر داد.

به گزارش شکبه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر محمود برادر مسئول کمیته استعداد یابی فوتبال شهرستان در این خصوص گفت: این طرح سالیانه در همه دنیا اجرا می‌شود ما هم برای اولین بار این طرح را در شهرستان تجربه کردیم که با استقبال خوب مربیان و بازیکنان روبرو شد.

 

وی افزود: ۲۸ تیم در دو رده سنی زیر ۱۲ سال و زیر ۱۰ سال در این دوره‌ها شرکت کردند که این دوره از بازی‌ها علی‌رغم رد و بدل شدن نتایج اما هیچ امتیازی ثبت نمی‌شد و هدف آشنا کردن بچه‌ها با منش و رفتار پهلوانی در زمین ورزش بود.

 

مسئول کمیته استعداد یابی پارسیان خاطر نشان کرد: گستره این دوره تمامی روستاهای شهرستان را شامل می‌شود و بچه‌ها از نقاط مختلف شهرستان در این سری از دوره‌ها شرکت کردند که می‌تواند خاطرات خوبی را برای آنان رقم بزند.

 

برادر در ادامه اظهار داشت: طرح گرسفوتس یک طرح جهانی است به معنای ریشه چمن یا ریشه جوانه زده چمن و این کلمه به بازیکنانی که در سطح پایین قرار دارند و در زمین چمن بازی می‌کنند اطلاق می‌شود.

 

وی خاطر نشان کرد: همزمان با ما در بندرعباس نیز این طرح اجرا می‌شود و باعث افتخار است که تنها شهرستان استان هستیم که این طح را اجرا می‌کنیم.

 

مسئول کمیته استعداد یابی شهرستان با اشاره به ظرفیت‌های سخت افزاری فوتبالی شهرستان گفت: تنها زمین چمن شهرستان قدمتی ۱۵ ساله دارد و نیاز هست برای حفظ آن از تلاش کرد و در کنار آن باید تلاش کنیم شهرهای دیگر شهرستان از جمله کوشکنار و دشتی و روستاهای پر جمعیتی که ظرفیت فوتبالی خوبی دارند از زمین چمن مناسب برخوردار شوند.

 

برادر اضافه کرد: شهرستان از نظر امکانات سالنی در سطح خوبی قرار دارد اما از لحاظ زمین‌های ورزشی روباز در تنگنا قرار داریم و امیدواریم تا یک سال آینده چند زمین چمن در سطح شهرستان ایجاد شود.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff