اولین دوره آموزش خبرنویسی و روزنامه‌نگاری در پارسیان برگزار شد
+ پ -
اولین دوره آموزش خبرنویسی و روزنامه‌نگاری در پارسیان برگزار شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان از برگزاری اولین دوره آموزش خبرنویسی و روزنامه نگاری در شهرستان پارسیان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛محمود اسدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان اظهار داشت: دوره آموزشی خبرنویسی به خبرنگاران شهرستان این امکان را می‌دهد که تحولات پیرامونی خود را به دیدی حرفه‌ای پوشش بدهند.

وی اضافه کرد: در این مرحله دانش‌آموزان و علاقمندان به کار خبرنگاری مورد توجه هستند تا بدین وسیله حرفه‌ خبرنگری به صورت پایه در شهرستان نهادینه شود.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان در ادامه یادآور شد: شهرستان پارسیان ظرفیت‌های خوبی دارد که متأسفانه آنگونه که باید معرفی نشده‌اند و فعال کردن بخش خبرنگاری می‌تواند قابلیت‌های شهرستان را معرفی کند.

 

اسدی خبرنگاری را حرفه‌ای با اهمیت بالا و مسئولیتی سنگین عنوان کرد و گفت: خبرنگاران در قبال خبری که منتشر می‌کنند نسبت به افکار عمومی و جامعه هدف خود مسئول هستند لذا لازم است ورود به این حرفه همراه با شناخت و آموزش اصولی باشد.

 

وی در پایان ضمن تقدیر از خانم پاسلار و دانش‌آموزان حاضر در دوره آموزشی گفت: دانش‌آموزان به عنوان افراد تأثیر گذار در آینده می‌توانند نقش مهمی در انعکاس دردها، شادی‌ها و رویدادهای شهرستان داشته باشند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff