اولین جشنواره تئاتر مونولوگ رودان از ۲۰ تا ۲۲ اسفندماه برگزار می شود

شریفی از برگزاری نخستین جشنوراه تئاتر مونولوگ در تاریخ ۲۰ تا ۲۲ اسفندماه در سالن آمفی تئاتر شیخ طوسی این شهرستان خبرداد.

نصرالله شریفی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد سلامی و دبیر جشنواره تئاتر مونولوگ رودان در گفتگو با خبرنگار هرمز اظهار کرد: ۱۳ اثر راه یافته به نخستن جشنواره تئاتر مونولوگ رودان با حضور سعید موحدی، مصیب داوری و قدرت صامت پناه به‌عنوان داور، موردبررسی قرار می‌گیرند.

وی افزود: این جشنوراه به مدت سه روز در تاریخ ۲۰ تا ۲۲ اسفندماه در بخش مسابقه، جنبی و میهمان در سالن آمفی تئاتر شیخ طوسی رودان برگزار می شود.

دبیر جشنواره تئاتر مونولوگ رودان ادامه داد: در روز اول جشنواره آثار «کمدی پرواز» با بازیگری سعید درویشی، «سکوت در آتش» با بازیگری علیرضا ولی زاده مقدم، «آنالیز» با بازیگری ناصر عابدینی، «عروسک جنگی» با بازیگری علی اصغر کمالی و «من نمیخوام آدم خوبی باشم» با بازیگری فاطمه عبیری به روی صحنه می روند.

شریفی با بیان اینکه اجرای اثر « یک ربع آخر» با بازیگری هانیه نخچیرگان در بخش میمان در روز دوم، گفت: آثار «درباره ماندن»، «گام معلق خفتگیر۱»، «هزار شماره نامعکوس»، «سواری گرفتن از اسب های آبی»، «تو با من سالسا میرقصی» و «گام معلق خفتگیر۲» به ترتیب با بازیگری ریحانه صالحی، امیر صالحی، راحله کریم پور، حدیث زمانی، زهیر روحانی و حسن نیکخواه در روز دوم جشنواره به روی صحنه می روند.

وی ادامه داد: «جادوی جارو» با بازیگری مهران آقایی نسب و «جنایت تلخ» با بازیگری مسعود رامشگر از دیگر آثاری هستند که در روز سوم این جشنواره اجرا می‌شوند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد سلامی رودان با اشاره به اجرای سه اثر بخش جنبی در جشنواره تئاتر مونولوگ رودان، عنوان کرد: آثار «هویت نامعلوم یک دیوانه» با بازیگری عقیل پور عبدالله و دو اثر با نام «شبگرد» با بازیگری یسنا زینلی و نرجس عبیری در روز اول و سوم این جشنواره بروی صحنه می روند.

شریفی خاطر نشان کرد: روز جمعه در اختتامیه جشنواره شهرستانی تئاتر مونولوگ رودان برگزیدگان انتخاب و معرفی خواهند شد.

انتهای پیام/