اولین تیم صعود کننده لیگ برتری در انگلیس
+ پ -

باشگاه فوتبال واتفورد، عصر امروز با برتری برابر تیم برایتون در لیگ دسته قهرمانی انگلیس، توانست بار دیگر به لیگ برتر جزیره صعود کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا این تیم امروز در هفته چهل و پنجم لیگ دسته قهرمانی انگلیس، میهمان برایتون بود که با گل های ماتج ویدرا و تروی دینی توانست حریف خود را شکست دهد و با ۸۸ امتیاز، صعود خود به طور مستقیم را به لیگ برتر جزیره قطعی کند. گفتنی است از بین تیم های بورنموث، میدلزبورو و نورویچ یک تیم دیگر به طور مستقیم به لیگ برتر صعود خواهد کرد. در حال حاضر بونموث با ۴۴ بازی ۸۴ امتیازی است و میدلزبورو با ۸۴ و نورویچ با ۸۳ امتیاز از ۴۵ بازی در تعقیب این تیم هستند.

همینطور در رده های پنجم و ششم جدول نیز به ترتیب ایپسویچ تاون و دربی کاونتی قرار دارند. علاوه بر دو تیمی که به طور مستقیم به لیگ برتر صعود خواهند کرد، تیم های سوم تا ششم با انجام بازی های پلی آف بعد از اتمام لیگ، تیم دیگری که سهمیه حضور در لیگ برتر را دریافت می کند را مشخص خواهد کرد.
گفتنی است که واتفورد پیش از این در فصل های ۱۹۹۹/۲۰۰۰ و ۲۰۰۶/۲۰۰۷ در لیگ حضور داشته که در هر دو فصل سقوط کرده است. آن ها پس از ۸ فصل، دوباره به لیگ برتر جزیره بازگشته اند. البته واتفورد برای قهرمانی  در لیگ هنوز به پیروزی در بازی آخر نیاز دارد.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff