اولين پنج شنبه بازار بستك افتتاح می شود
+ پ -
اولین پنج شنبه بازار بستک افتتاح  می شود

رئیس اداره کار ،رفاه و امور اجتماعی گفت : پنجشنبه بازار بستک در مورخ ۱۸ تیر ماه سال جاری بنا به مصوبه جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بستک افتتاح میشود .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، بهرام فولاد چنگ رئیس اداره کار ، رفاه و امور اجتماعی در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه گفت :  در  جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بستک و بدلیل رکود در وضعیت اقتصاد شهرستان و ایجاد اشتغال مقرر گردید در هفته آینده پنج شنبه ۱۸ تیرماه این امر تحقق یابد .

 

وی گفت : احداث پنجشنبه بازار گامی بلند برای توسعه و رونق اقتصادی بستک است .
فولادچنگ  گفت : این پروژه که بیش از پنج سال به دلایل مختلف راکد مانده بود ، با همت اعضای کارگروه اشتغال در کم تر از سه ماه و با پیش بینی و رفع موانع و مشکلات صورت پذیرفت .

 

فولادچنگ این بازار را کانال مناسبی جهت معرفی تولیدات خانگی و محصولات کشاورزی ، دامپروری و صنایع دستی به مصرف کنندگان دانست و افزود ساماندهی مشاغل خانگی و حمایت از تولید کنندگان کوچک یکی از اهداف مهم این طرح است.
وی در ادامه افزود : برای تحقق این امر حمایت قاطع همه مسئولین و مردم شریف بستک مشوق همیشگی ما برای احداث پنجشنبه بازار بود که امیدواریم  این امر برای حمایت از تولید کننده و مصرف کننده کمک شایانی نماید .
لازم به ذکر است پنجشنبه بازار بستک با هدف عرضه محصولات تولیدی و مشاغل خانگی در محل بازار ماهی فروشان و با عرضه تولیدات کشاورزی و دامی ، صنایع دستی و اقلام ضروری که هجدهم تیر ماه رسماً شروع به کار خواهد کرد .

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff