اوضاع خوب کشور در دوران پسابرجام/ نیاز کشور به یوزارسیو حکیم در مدیریت خشکسالی دیپلماسی
+ پ -
اوضاع خوب کشور در دوران پسابرجام/ نیاز کشور به یوزارسیو حکیم در مدیریت خشکسالی دیپلماسی

واردات کالاهای خارجی، خودروهای لوکس ، ویزای سفر حج و یا بازی تیم های باشگاهی ایران و عربستان!!! کدام را باید از نتایج برجام دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل، رئیس جمهور در آیین افتتاح بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، محل به رخ کشیدن اندیشه ها و گفتگو ها و مرجع ناشران و نویسندگان کشور با بیان تفاوت وضع مردم در قبل از برجام و دوران پسابرجام وضعیت موجود کشور را بهتر از قبل دانست.

 

به نظر شما ما شاهد چه وضع خوبی در کشور هستیم که رئیس جمهور محترم نوید آن را به ما می دهد. آیا ما هنوز درک و شعور شناخت نتایج برجام را پیدا نکرده ایم؟

 

واردات کالاهای خارجی، خودروهای لوکس ، ویزای سفر حج و یا بازی تیم های باشگاهی ایران و عربستان!!! کدام را باید از نتایج برجام دانست.

146226272145708400

ما هیچ وقت مخالف گفتگو و سازش نبوده و نیستیم ولی حداقل با این همه امتیاز داده شده  یک امتیاز مثبت دریافت می کردیم. تا کی باید دست به دعا بود بلکه کدخدا گوشه چشمی به ما بکند، انتظار این برخورد ها را نداشتیم. یاد دوران تحریم ها بخیر، حداقل شرایط هرگونه که بود غرور مردم ما خورد نشده بود، هنوز می توانستیم عزت مندانه سرخود را بلند کرده و بگوییم ما می توانیم، ما پیروزیم.

 

متأسفانه در شرایط فعلی با سازش های ظاهری مردم ما حوصله فکر شادی پس از پیروزی و یا غرور حاصل از آن را ندارند.

 

شارژ وای فای های فامیل هم دیگر تمام شده است و در صله رحم ها بدون اینترنت پرسرعت دیگر چگونه باید وقت گذراند؟ مگر اینترنت گوشی کفاف این حجم داده های دریافتی از واتس آپ، تلگرام و اینستاگرام را می دهد؟

 

آقای رئیس جمهور در این دوران پسابرجام ما چگونه تصویر سفره غذای خود را آپلود کنیم تا لایک بخورد؟

 

سخنرانی شما در نمایشگاه کتاب را باید با مشاهده قیمت کتاب ها، محتوای غنی آنان و یا تعرفه کاغذ مقایسه کرد تا پی به عمق برجام برد.

 

چشم امید ما در شرایط فعلی فقط ظهور یوزارسیو مصر است تا بلکه دوران قحطی و خشکسالی را مدیریت کرده تا نیل خشک شده دوباره پرآب شود.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff