اوباما: تنها راه پایان دادن به جنگ داخلی سوریه تشکیل دولتی بدون اسد است
+ پ -
اوباما: تنها راه پایان دادن به جنگ داخلی سوریه تشکیل دولتی بدون اسد است

رئیس‌جمهوری آمریکا بار دیگر در اظهاراتی مداخله‌جویانه ادعا کرد تنها راه پایان دادن به جنگ داخلی سوریه عزل رئیس‌جمهوری این کشور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، رئیس‌جمهوری آمریکا بامداد سه‌شنبه درباره راهبردهای مقابله با گروه تروریستی داعش سخنرانی کرد.

رئیس‌جمهوری آمریکا در این سخنرانی که در پنتاگون انجام می‌شد تصریح کرد شکست‌های داعش در سوریه و عراق نشان می‌دهد که این گروه قابل شکست است.

اوباما تصریح کرد که او به سرکوب منابع مالی داعش در سر تا سر دنیا ادامه خواهد داد.

رئیس‌جمهوری آمریکا با تأکید بر اینکه او به تیمش مشخصاً اعلام کرده واشنگتن اقدامات بیشتری برای آموزش و تجهیز مخالفان سوریه انجام خواهد داد در اظهاراتی مداخله‌جویانه مدعی شد تنها راه پایان دادن به جنگ داخلی سوریه و اتحاد در برابر داعش، تشکیل دولتی بدون «بشار اسد»، رئیس‌جمهوری سوریه است.

باراک اوباما علاوه بر این با تصریح اینکه جنگ علیه داعش، فوری نخواهد بود و به طول خواهد انجامید گفت غلبه بر داعش بایستی وظیفه نیروهای محلی زمینی باشد.

رئیس‌جمهور آمریکا به علاوه مدعی شد تلاش‌ها برای مقابله با داعش در سوریه تشدید خواهد شد. او گفت: «ما خواستار مقابله با رهبری و زیرساخت داعش در سوریه هستیم، یعنی قلب داعش که از آنجا منابع مالی و پروپاگاندا برای مردم سراسر دنیا پخش می‌شود.»

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff