اهلیت هر ۴ خریدار استقلال و پرسپولیس رد شد/ سرخابی‌ها هم‌چنان زیر نظر وزارت ورزش
+ پ -
اهلیت هر ۴ خریدار استقلال و پرسپولیس رد شد/ سرخابی‌ها هم‌چنان زیر نظر وزارت ورزش

مزایده چهارم باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس که قرار بود عصر امروز انجام شود، باز هم لغو شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، طبق گفته مسئولان سازمان خصوصی سازی قرار بود امروز ساعت ۱۵ نتیجه مزایده چهارم دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اعلام شود، اما در حالی که هنوز تا ساعت ۱۵ باقی مانده از سازمان خصوصی سازی خبر رسید که این مزایده لغو شده است و امروز بار دیگر از اعلام برنده مزایده خبری نخواهد بود.

قرار است هیات واگذاری در جلسات آینده در این باره تصمیم‌گیری کنند. بر اساس اطلاعات به دست آمده اهلیت هر چهار خریدار و متقاضی دو باشگاه در هیات واگذاری رد شده است و به همین دلیل فعلا از مزایده خبری نیست و این دو تیم همچنان زیر نظر وزارت ورزش اداره می‌شوند.

بر اساس تصمیمات از قبل اعلام شده تصمیم بر این بود تا تیرماه سال جاری بر اساس مصوبه هیات واگذاری وضعیت دو باشگاه سرخابی تعیین تکلیف شود و به گفته مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی با وجود این خبر مجددا در مورد شیوه و نحوه واگذاری سرخابی ها تصمیم گیری خواهد شد.

طی روزهای اخیر واگذاری دو باشگاه به خودروسازان قوت گرفته بود که با توجه به مشکلات مالی این دو شرکت که معمولا جزو بزرگترین بدهکاران بانکی نیز هستند، مسئله با واکنش و انتقادات گسترده محافل خبری و رسانه‌ای روبرو شد.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff