اهرم فشار دشمن با تحقق اقتصاد مقاومتی در منطقه شکسته می شود
+ پ -
اهرم فشار دشمن با تحقق اقتصاد مقاومتی در منطقه شکسته می شود
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان:

اهرم فشار دشمن با تحقق اقتصاد مقاومتی در منطقه شکسته می شود

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: با تحقق اقتصاد مقاومتی باید نیازمندی از خارج قطع و اهرم فشاراقتصادی دشمن در منطقه شکسته شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب، حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا رستگار، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در حاشیه جلسه شورای نمایندگی ولی فقیه در ناحیه میناب با اشاره به تحولات منطقه و توانمدی ایران در عرصه های مختلف سیاسی،اقتصادی، و بین المللی گفت: ایران در تمامی جنگ های نیابتی منطقه در برابر ابرقدرت های جهان پیروزی و دستاوردهای چشمگیری داشته و بعنوان یک ابرقدرت منطقه در جهان مطرح شود.

 

وی اظهار داشت: دشمن با تمام توان و بکارکیری حربه های مختلف و با وارد کردن هجمه های فرهنگی در قالب جنگ نرم در پی ضربه و نفوذ بر پیکره انقلاب است.

 

حجت الاسلام والمسلمین ادامه داد: دشمنان دریافته اند که درایت رهبری انقلاب اسلامی تمامی نقشه های آنان را با نشان دادن راه درست و بصیرت افزایی مردم خنثی می کند.

 

رستگار با بیان اینکه سپاه باید بزرگترین مطالبه گر مطالبه مقام معظم رهبری باشد، گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی یکی از مطالبه هایی است که سپاه باید با بهره گیری از فرامین مقام معظم رهبری در جامعه عملی سازد.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان تحریم های اقتصادی دشمن بر علیه ایران را یک اهرم فشار اقتصادی برشمرد و تاکید کرد: با تحقق اقتصاد مقاومتی باید نیازمندی از خارج و اهرم فشاراقتصادی دشمن در منطقه قطع شود.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff