اهدای ۲۵ دستگاه یخچال به نیازمندان دهستان سیاهو

رئیس کمیته امداد سیاهو گفت: با همکاری و مشارکت ستاد کنگره بین المللی امام سجاد (ع) و خیرین، تعداد ۲۵ دستگاه یخچال به خانواده‌های ایتام و نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد در مناطق محروم سیاهو اهدا شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ نصیر جمالی، رئیس کمیته امداد سیاهو اظهار کرد: پیرو رایزنی این نهاد با ستاد کنگره بین المللی امام سجاد (ع) و همکاری خیرین، یخچال موردنیاز تعدادی از خانواده‌های ایتام و نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد سیاهو تأمین شد.

جمالی افزود: تعداد ۲۵ دستگاه یخچال به ارزش ۸۲ میلیون تومان با همکاری ستاد کنگره بین المللی امام سجاد (ع) و مشارکت خیرین تهیه و به خانواده ایتام و نیازمندان تحت حمایت این نهاد در مناطق محروم سیاهو اهداء شد.

رئیس کمیته امداد سیاهو یادآور شد: هم‌اکنون تعداد یک هزار و ۳۸۰ خانوار تحت حمایت کمیته امداد سیاهو هستند و بر اساس نیازسنجی‌های انجام‌شده حدود ۱۵۰ خانواده فاقد لوازم سرمایشی بوده و یا لوازم آنان فرسوده و غیرقابل استفاده است که این نهاد به‌منظور تأمین این میزان لوازم ضروری زندگی علاوه بر منابع مالی خود، نیاز به مشارکت خیران دارد.

وی خاطرنشان کرد: خیران عزیز می‌توانند با مراجعه حضوری به کمیته امداد و یا با ارسال عدد ۱۰۰ به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳۷۶ و نصب نرم‌افزار ناب بر روی تلفن همراه، در تأمین لوازم زندگی و رفع نیازهای ضروری خانواده‌های تحت حمایت این نهاد در منطقه سیاهو همکاری و مشارکت نمایند.

انتهای پیام