اهدای ۷۶۴ بسته معیشتی به خانواده های زندانیان نیازمند در هرمزگان

صالحی از اهدای ۷۶۴ بسته معیشتی به خانواده های زندانیان نیازمند در این استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ علی صالحی، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اظهار کرد: ۷۶۴ بسته معیشتی هر یک به ارزش چهار میلیون ریال به خانواده های زندانیان نیازمند در مناطق مختلف استان اهدا شد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان افزود: همزمان با اجرای این طرح ، مسئولین قضایی استان هرمزگان نیز در حوزه های مختلف با همکاری اداره کل زندان ها و ستاد دیه ، ضمن سرکشی و دیدار با خانواده زندانیان بی بضاعت، به درخواست های آنها رسیدگی نمودند.

صالحی با بیان اینکه خیرین نیک اندیش و عموم مردم می توانند برای شرکت در این طرح ، کمک های خود را به حساب انجمن حمایت از زندانیان و ستاد دیه استان هرمزگان واریز نمایند، تصریح کرد: مهمترین هدف از اهدای بسته های معیشتی به خانواده زندانیان نیازمند ، اجرای منویات مقام معظم رهبری «مد ظله العالی» در خصوص تداوم کمک های مؤمنانه، خصوصاً به اقشار آسیب پذیر جامعه می باشد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت‌های قانونی بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی برای کمک به آزادی زندانیان نیازمند نیز از جمله دستاورد‌های اجرای این طرح و سرکشی از خانواده زندانیان بوده است.

انتهای پیام/