اهداء ۵۳ هزار ماسک به مدارس بخش شهاب و حرا توسط یک خیر قشمی

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه شهاب قشم از اهدای ۵۳ هزار ماسک از توسط خیر قشمی به مدارس بخش شهاب و حرا در این جزیره خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سید مسلم دریانورد رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه شهاب قشم با اعلام این مطلب، اظهار کرد: این تعداد ماسک به ارزش ۷۰۰ میلیون ریال با هدف ارتقای سلامت دانش‌آموزانی که به شیوه حضوری در حال آموزش هستند، توزیع شد.

وی با قدردانی از پیشقدم شدن شیخ محمدعلی امینی رئیس حوزه علمیه اهل سنت بندرلنگه برای مشارکت در امر خطیر کمک‌رسانی به دانش آموزان و همکاران فرهنگی، افزود: این نوع خدمات خداپسندانه هم در بُعد اجتماعی مقابله با ویروس کرونا بسیار مهم و ارزشمند است.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه شهاب قشم ادامه داد: یک دستگاه اتو صنعتی به ارزش ۶۰ میلیون ریال هم توسط این خیر خوشنام به هنرستان یادگار امام خمینی (ره) شهر طبل اهدا شد.

دریانورد خاطرنشان کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا خوشبختانه شاهد اقدامات خداپسندانه و خودجوش خیران قشمی با ارائه مواد شوینده، ضدعفونی کننده‌ها، ماسک و دیگر موارد ضروری مقابله با کرونا بین دانش‌آموزان در نقاط مختلف شهرستان قشم بوده‌ایم.

انتهای پیام/