انهدام 2 تن مواد نیروزا در پارسیان/جوانان جان جود را به خطر نیندازند
+ پ -
انهدام ۲ تن مواد نیروزا در پارسیان/جوانان جان جود را به خطر نیندازند

رئیس گمرک پارسیان با اشاره به کشف وانهدام ۲ تن مواد نیروزا در ورودی گمرک شیوء گفت:جوانان با مصرف مواد نیروزا جان خود را به خطر می اندازند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر؛مواد و داروهای نیروزا و مکمل های پروتیینی از جمله موادی است که استفاده آن در بین نوجوانان و جوانان به ویژه ورزشکاران رواج دارد تا به وسیله آن بتوانند قدرت جسمی خود را بیش از حد افزایش داده و توانمندی فوق العاده پیدا کنند.
اما مصرف این داروها و مکمل ها می تواند با عوارض و خطرات جبران ناپذیری همراه باشد که گروه مصرف کننده این مواد یا اطلاعات کافی را ندارند و یا توجه چندانی به آن نمی کنند.

کرمی رئیس گمرک پارسیان در گفتگو با خبرنگارپارسیان خبر از کشف ۲ تن مواد نیروزا با همکاری دادگستری و دریابانی شهرستان خبرداد که صبح امروز در اذعان عمومی منهدم شد.

وی افزود: این محموله به صورت خرد واز چند لنج باری طی یکسال کشف شده است که امروز توانستیم باهماهنگی دستگاههای زیربط آن را ازبین ببریم.

کرمی درباره ارزش ریالی این محموله گفت:با توجه به اینکه فروش این مواد،غیرقانونی می باشد،تاکنون ارزش ریالی دقیقی از سوی مبادی ذیربط اعلام نشده است.

کرمی با توصیه به نوجوانان وجوانان گفت:با توجه به خطرات اینگونه مواد و پودرهای بدنسازی غیر مجاز برای سلامت آنان، از مصرف اینگونه داروها خودداری کرده و سلامت خود را با مصرف آنان به مخاطره نیندازند.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff