انهدام خط لوله ۲۰ کیلومتری انتقال سوخت قاچاق در میناب

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سرهنگ حسين دهکي با اعلام اين خبر، اظهار کرد: مرزبانان پايگاه درياباني ميناب با اشراف اطلاعاتی، مطلع شدند قاچاقچيان در سواحل روستاي “کلاهي” اين شهرستان به طرز ماهرانه اي اقدام به جاسازي چند خط لوله انتقال سوخت قاچاق در زيرماسه هاي دريا کردند.

وی افزود: براساس اين گزارش بلافاصله طرح برخورد با متخلفان در اين روستا به مرحله اجراء در آمد و چند اكيپ از گشت هاي دريايي و خودرويي اين پايگاه براي جست و جو و انهدام اين خطوط لوله به موقعيت اعزام شده و با هوشياري پس از ساعت‌ها گشت‌زنی، موفق شدند انشعابات لوله ها را كه در زير ماسه هاي ساحل جاسازي شده بود، شناسايي كنند.

فرمانده درياباني استان هرمزگان تصریح کرد: قاچاقچيان خطوط لوله را در زيرماسه ها و آب دريا جاسازي و از آن طريق سوخت را از ساحل به دريا و شناورهاي متخلف انتقال مي دادند که مرزداران با هوشیاری، توانستند 4 شبکه لوله کشي شده را با تجهيزات و يک دستگاه بيل مکانيکي از زیر ماسه‌ها و آب‌های دریا بيرون بکشند.

سرهنگ دهکی با بیان اینکه تلاش برای شناسایی و دستگیری متهمان این پرونده ادامه دارد، خاطرنشان کرد: هر شبکه  به طول 5 کيلومتر بوده و مرزبانان جمعا 20 کیلومتر لوله انتقال سوخت را شناسایی و منهدم کردند.

انتهای پیام/