انهدام باند توزیع لوازم بهداشتی و داروهای تقلبی در هرمزگان

فرمانده انتظامی هرمزگان از انهدام باند تهیه و توزیع لوازم بهداشتی و کشف ۱۷۴هزار و ۳۹۶ قلم لوازم بهداشتی و داروی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاعرسانی هرمز؛سردار”عزیزاله ملکی،فرمانده نیروی انتظامی هرمزگان ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: مأموران پلیس امنیت عمومی استان با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت یک شرکت غیر مجاز تهیه و توزیع دارو و اقلام بهداشتی تقلبی و تاریخ مصرف گذشته در سطح شهرستان بندرعباس مطلع و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: اعضا این باند ، دارو و لوازم آرایشی تاریخ مصرف گذشته را از سطح شهرستان جمع آوری و با تعویض برچسب و تاریخ آن در بین داروخانه ها و مراکز بهداشتی استان پخش می کردند.م

ملکی با بیان اینکه کلیه اقدامات مجرمانه اعضا این باند به صورت مخفیانه و در داخل یک منزل مسکونی صورت می گرفت، تصریح کرد: با هماهنگی مقام قضائی مخفیگاه متهمان شناسایی و در بازرسی از انبار ۱۷۴هزار و ۳۹۶ قلم لوازم بهداشتی و دارویی از قبیل انواع دارو،کرم، شامپو، ادکلن، رنگ مو، اسپری ، دستمال و … به همراه برچسب و لیبل داروها و جعبه های خالی جهت تغیر تاریخ جدید با نام کشورهای خارجی کشف شد.

فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به دستگیری ۳ نفر از اعضای اصلی این شرکت غیرمجاز، خاطرنشان کرد: تحقیقات از متهمان جهت شناسایی سایر اعضا این باند ادامه دارد.