انقلاب ما بر پایه شعار عاشورایی هیهات من الذله پیروز شد
+ پ -
انقلاب ما بر پایه شعار عاشورایی هیهات من الذله پیروز شد

خطیب جمعه توکهور و هشتبندی گفت: مستکبرین عالم بدانند شعار ملت عاشورایی ایران هیهات من الذله هست و تا نابودی کفر پا برجا خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  میناب جنوب،حجت الاسلام محمد بارانی ضمن تسلیت ایام عزای حسینی به نمازگزاران توکهور و هشتبندی با بیان اینکه عاشورایمان را باید بر اساس منطق،عاطفه و حماسه برنامه ریزی کنیم گفت: ریشه ها و علل حادثه عاشورا باید با منطق عاشورا استدلال و در بعد عاطفی در عزاداری هایمان به اهل بیت ابزار محبت کنیم و شور حسینی نسبت به اهل بیت درست کنیم.

امام جمعه توکهور و هشتبندی اظهار داشت: حماسه عاشورا همان شعارکوبنده هیهات من الذله ای است که در حقیقت انقلاب ما بر این اساس و با این شعار پیروز شد و مستکبرین عالم بدانند شعار ملت عاشورایی ایران هیهات من الذله هست و تا نابودی کفر پا برجا خواهد بود.

حجت الاسلام بارانی با اشاره به آغاز سرشماری نفوس و مسکن افزود: همه اقداماتی که در کشور شکل میگیرد بر پایه آمار است، اگر آمار صحیح و بانک جامع اطلاعاتی قوی باشد برنامه ریزی صحیح هم شکل میگیرد و مردم  باید جهت شرکت حداکثری در سرشماری نفوس و مسکن احساس مسئولیت کنند.
بارانی با تشکر از مسئولان دولتی و با اشاره  به کار بزرگ جاده سازی در روستاها گفت: با وجود همه کمبودها و نبود منابع درآمدی و خدعه دشمن در برجام و نافرجام ماندن آن باز شاهد نهضتی بزرگ در بحث راه سازی  می باشم که این نشان دهنده همت بالای مسئولان وملت ایران در پشت سر گذاشتن مشکلات و رسیدن به جمله ما میتوانیم است.
وی تصریح کرد:  باتوجه به این همت و دغدغه مسئولان محترم ؛ امیدواریم جاده نامناسب هشتبندی به چراغ آباد که یکی از دغدغه های بحق مردم این منطقه است اصلاح شود و از مسئولین می خواهیم که همکاری لازم را در این امر داشته باشند.

انتهای پیام/ش

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff