انقلاب ایران ریشه وابستگی را قطع کرد/ به فرجام رساندن برجام نمونه مقاومت ملت مقاوم است
+ پ -
انقلاب ایران ریشه وابستگی را قطع کرد/ به فرجام رساندن برجام نمونه مقاومت ملت مقاوم است

نماینده ولی فقیه در هرمزگان تصریح کرد:اگر با قضیه برجام خوب برخورد شود، آن راهی برای کمال ماست و اگر این باور پابرجا باشد کار ما عالی خواهد بود. ما باید این خودباوری که با سختی و تلاش بدست آمده را حفظ کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی، نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس در مراسم سالگرد ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن در گلزار شهدای بندرعباس گفت: ۱۲ سال جنگ ما با قدرت های بزرگ جهان در شکل ۵+۱ ثابت کرد که بعد از ۳۷ سال ایران همان حال و هوای خود را دارد.

 

نعیم آبادی با بیان اینکه  به کسی که می خواهد مستقل باشد همه باید کمک کنند و مانع تراشی نکنند، اظهار کرد: داستان انقلاب ما اول ریشه های وابستگی را قطع کرد، پس از همان اول نمی شود همه چیز را داشت.

وی  افزود: انقلاب مانند کودکی است که تازه روی پای خود ایستاده است و نباید توقع زیادی از آن داشت، باید به این انقلاب مهلت داد.

استاد حوزه و دانشگاه در خصوص مقاومت ملت ایران اظهار کرد: ۱۲ سال در کل جهان سخن از مقاومت ما بود و عاقبت نتوانستند اراده خود را بر ما تحمیل کنند و به فرجام رساندن برجام نمونه ای از صبر و مقاومت یک ملت مقاوم است.

 

نعیم آبادی بیان کرد: بعضی ها انتظار دارند بعد از برجام هیچ مشکلی در جامعه نباشد و همه چیز ارزان شود در حالی که چنین چیزی نیست.

 

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان خاطر نشان کرد: اگر با  برجام خوب برخورد شود، راهی برای کمال ماست و اگر این باور پابرجا باشد کار ما عالی خواهد بود. ما باید این خودباوری که با سختی و تلاش بدست آمده را حفظ کنیم. اگر صحیح برخورد نشود برجام برای ما یک مصیبت می شود.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff