انقلاب ایران تمام جهان را تحت تاثیر خود قرار داد /مذاکرات باید تا زمان ایجاد صداقت متوقف شود/ آمریکا به دنبال جهان تک قطبی است
+ پ -
انقلاب ایران تمام جهان را تحت تاثیر خود قرار داد /مذاکرات باید تا زمان ایجاد صداقت متوقف شود/ آمریکا به دنبال جهان تک قطبی است

مدرس دانشگاههای آمریکاگفت: انقلاب ایران تقریبا تمام جهان را تحت تاثیر خود قرار داد و به دنیا بیان داشت که می توان به دین و ایمان خود رجوع کرد و دریک جامعه مدرن زندگی کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس، اکبر محمد پری اسکات، مدرس دانشگاههای آمریکا با اشاره به  نقض حقوق بشر در آمریکا گفت: حقوق بشر بدنبال مرکوم شهباز در آمریکا آغاز شدو در حالی که  میلیون ها نفر از آفریقایی های   مسلمان را برای بردگی به آمریکا برده شدند اذهان را در برابر نور دانش بسته نگه داشتند و باعث شد ما به عنوان برده باقی بمانیم.

 

 

 

 

 

پری اسکات افزود: آمریکا حقوق بشر ما را نقض کرد همانطور که در گذشته ایران تحت تسلط شاه بود و به سمت شرق رفت تا بتواند در برابر آمریکا ایستادگی کند و این جنبش در بین مردم ایران ایجاد شد که روح خودشان را از دست دادند و مجبوربه نبعیت از باورهای امریکایی شدند.

 

 

 

 

 

وی با اشاره به علاقه دانشجویان  برای ادامه تحصیل در آمریکا بیان کرد: مردان و زنانی که به دنبال دانش هستند خود را به خدا نزدیک می کنند اما زمانی که وارد آمریکا می شود باید هویت خود را حفظ کرده و دانشی که کسب می کنید نعمتی برای مردم ایران باشد نه اینکه ماندن امریکا سبب از دست دادن دین و ایین شما شود و امکان تبلیغ دین خود را نداشته باشید.

 

 

 

 

 

این مدرس دانشگاهی  با اشاره به تحریم های آمریکا علیه دولت ایران و ملت ایران،گفت: انقلاب ایران تقریبا تمام جهان را تحت تاثیر خود قرار داد و به دنیا بیان داشت که می توان به دین و ایمان خود رجوع کرد و دریک جامعه مدرن زندگی کنیم.

 

 

 

 

 

 

وی ادامه داد: قلب ایران دین مردمانش است  و مشروعیت دارد اما روح کشور شما روح و ایمان مردم است شما به عنوان یک انسان حق دارید به تکنولوژی دست یابید و ظرفیت استفاده ازتکنولوژی که خدا به شما هدیه کرده است را دارید.

 

 

 

 

 

 

پری اسکات گفت:در تاریخ گذشته ایران حمله به کشورهای دیگر و قتل عام مردم وجود ندارد و زمانی که به کشور شما حمله شد شما فقط از خودتان دفاع کردید در حالی که آمریکا به دنبال آن است که شاخ غول را بشکند.

 

 

 

 

 

وی، با اشاره به جشن گرفتن جنبش ۲۵ساله ایرانیان، اظهارکرد: زمانی که جیمی کارتر به ایران آمد خیالی آسوده از جایگاه خود داشت و جامعه اسلامی را نادیده گرفت در حالی که آغاز، پایان بود، چرا که پیام امام خمینی(ره) پژواک زیادی بین مردمی را  داشت که به شدت حقوقشان نقض می شد.

 

 

 

 

 

نماینده بین المللی ملت اسلام در آمریکا تصریح کرد: تاریخ شما مانند حال ما سیاه پوستان در آمریکا می باشد اما این تفاوتوجود دارد که ما  نتوانستیم آمریکا را به جامعه ای که به حقوقمان احترام بگذارد تبدیل کنیم اما شما توانستید جامعه خود را از رهبری شاهی که دست نشانده آمریکا بود نجات دهید در واقع خداوند شما را قرین رحمت خود قرار داد تا جامعه و جایگاه خود را حفظ کنید.

 

 

 

 

 

این مدرس دانشگاهی با بیان اینکهسیاهپوستان در آمریکا ۴۵۰سال در حال مبارزه برای کسب حقوق بشر هستند، اظهار کرد: کشتن جوانان سیاه پوست در آمریکا در حال افزایش است و دپارتمان آمریکا نیروهای پلیس خود را به اسرائیل فرستاده تا آموزشهای لازم برای کشتن سیاه پوستان شبیه آنچه که نیروهای اسرائیلی علیه مردم فلسطین انجام می دهند را کسب کنند.

 

 

 

 

 

 

پری اسکات با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری(مدظله التعالی)  افزود: جوانان سیاه پوست برای اینکه بتوانند رنج و دردی را که تحمل کرده اند را بیان کنند اعتراضات خود را در خیابانها آغاز کردند اما هیچ کشوری در دنیای مدرن افراد سیاه پوست را برای بیان دردهایش جز کشور ایران دعوت نکرد.

 

 

 

 

 

وی با اشاره به نادیده گرفته شدن حقوق شهروندان سیاه پوست آمریکایی گفت: دلیل اصلی بنیان نقض حقوق بشر علیه سیاه پوستان بخاطر برتری سفید پوستان نسبت به افراد سیاه پوست است و هرروز این عقیده را در خود پرورش می دهند.

 

 

 

 

وی با اشاره به مذاکرات، بیان کرد: وجود دروغ و عدم صداقت در مذاکرات اثر ندارد لذا تا زمان ایجاد صداقت مذاکرات باید متوقف شود.

 

 

 

 

 

این مدرس دانشگاههای آمریکاهدف آمریکا از جنگ حفظ منافع استراتژیک خود است،خاطرنشان کرد: منافع ایالت متحده امریکا به عنوان یک کشور سرمایه دار انباشته کردن و کسب ثروت است که آن را تحت لوایح جنک و کشتار دیگر مردم می داند و باید مواظب باشد که آمریکا قصد دارد چنین طرحی را برای شما پیاده کند چون آمریکا به دنبال جهان تک قطبی است تا تسلط خود را بر دیگر کشورها حفظ کند.

 

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff