انقلاب اسلامی مقدمه ای برای ظهور منجی عالم بشریت است
+ پ -
انقلاب اسلامی مقدمه ای برای ظهور منجی عالم بشریت است

امام جمعه جاسک گفت: انقلاب اسلامی مقدمه ای برای ظهور منجی عالم بشریت است.

به گزارش شبکه اطلاع زسانی هرمز به نقل از  مکران نیوز حجت الاسلام جواد غلامی، امام جمعه جاسک در مراسم بزرگداشت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) که باحضور روسای ادارات و کارکنان آموزش و پرورش در مسجد نور اداره آموزش و پرورش برگزار شدبا بیان اینکه انقلاب اسلامی مقدمه ای برای ظهور منجی عالم بشریت است اظهار کرد : امام بزرگوار ما ، با شعار نه غربی نه شرقی ،جمهوری اسلامی مانع دخالت بیگانگان در به ثمر رسیدن انقلاب مردم ایران شد و اینک انقلاب اسلامی الگوی مقاومت ، پایداری و ظلم ستیزی در بین تمامی ملت های آزادی خواه جهان است.

نماینده ولی فقیه در شهرستان با نابسامان دانستن اوضاع منطقه تصریح کرد : دخالت آمریکایی ها و جنگ های نیابتی برخی از حکام عرب اوضاع منطقه را فاجعه بار ساخته است و اینگونه اقدامات مایه شرم جامعه ی اسلام است.

غلامی با اشاره به درایت و بزرگ منشی مقام معظم رهبری در هدایت و رهبری کشتی انقلاب بعد از عروج ملکوتی امام (ره) خاطر نشان کرد: ملت ایران در سایه الطاف الهی و بینش و درایت رهبر عظیم الشأن خود سی و پنج سال در مقابل ظلم ابر قدرت های جهان ایستادگی کرده و تا ظهور منجی عالم بشریت این مقاومت الهی ادامه خواهد یافت.

مدیر آموزش وپرورش جاسک با اشاره به ابعاد روحانی شخصیت امام راحل تصریح کرد: در تمام طول تاریخ شخصیت ها و افرادی که در راه خدا قیام و جهاد کردند ماندگار شدند و ظالمان و طاغوتیان بوده اند که به زباله دانی های تاریخ پیوستند.

ابراهیم کریمی شخصیت امام (ره) را جهانی دانست و گفت بی شک نام و یاد این بزرگ مرد همواره بر سر زبان های تمامی آزادی خواهان و ظلم ستیزان جهان باقی خواهد ماند.

 وی خاطر نشان کرد: هر چه از عمر انقلاب می گذرد ابعاد شخصیت و اندیشه های امام (ره) بیشتر شناخته می شود چرا که شناخت مردان بزرگ مستلزم گذشت زمان و مطالعه دقیق است .

 

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff