انقلاب اسلامی عزت از دست رفته ایران را به ما برگرداند/ قدرت ایران بواسطه نفوذ گفتمان امام راحل در بین ملت هاست
+ پ -
انقلاب اسلامی عزت از دست رفته ایران را به ما برگرداند/ قدرت ایران بواسطه نفوذ گفتمان امام راحل در بین ملت هاست

امام جمعه شهرستان حاجی آباد: انقلابی که در کشور ما اتفاق افتاد عزت از دست رفته ما عزتی که پایمال حضور اجانب در کشورمان بود عزت و اقتدار امنیت به برکت نظام جمهوری اسلامی به ایران بازگشت.

به گزارش هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد، حجت‌الاسلام مختاری،امام جمعه شهرستان حاجی آباد در اجتماع بزرگ راهپیمایان ۲۲ بهمن حاجی آباد گفت: انقلاب اسلامی ایران بزرگترین انقلاب قرن هاست که شعاع نورش نه فقط ایران بلکه تمام جهان اسلام را روشن کرده است.
مختاری اظهار کرد: ملت ایران ثابت کرد که نه ابرقدرتی در غرب و نه در شرق وجود دارد، قدرت حاکم بر تمام دنیا خداوند متعال است انقلاب اسلامی ایران بستر حکومت پاکان و صالحین است و دایره نفوذ استکبار جهانی و روزگویان عالم را روز به روز به تنگ تر کرده است.

 

وی بیان داشت: امروز انقلاب ما مرزهای ایران را طی کرده و عراق، سوریه، لبنان فلسطین، یمن مصر را فراگرفته است و شعارهای انقلاب ما امروز گفتمان کشورهای لاتین آمریکا افریقا و اوپا است نهضت عدالت خواهی امام عزیز به تمام دنیا صادر شده است.

 

مختاری  افزود: انقلابی که در کشور ما اتفاق افتاد عزت از دست رفته ما عزتی که پایمال حضور اجانب در کشورمان بود عزت و اقتدار امنیت به برکت نظام جمهوری اسلامی به ایران بازگشت.
امام جمعه شهرستان حاجی آباد اظهار داشت: روزگاری در کشور ما شاه ملت با اشاره بیگانگان عزل و نصب می شد و برای ما تصمیم می گرفتند ولی امروز ایران در منطقه حرف اول را میزند و در تمام معادلات منطقه حضور دارد و استکبار با ما برسر میز مذاکره نشسته است قبلا مذاکره ای نبود ولی امروز ما تمام قدرتها را به زیر کشاندیم.

 

مختاری ادامه داد: ایران در زمینه تولید و علم کشاورزی پیشرفت و ممتاز شده و در نانوتکنولوژی در صنعت فضایی و همین ماهواره فجر که به فضا پرتاب شد با دستان توانمند فرزندان ایران ساخته شده است که مرازهای ایران را طی می کند.

 

وی افزود: اگرچه ما ساختیم و دانشمند شدیم و پیشرفت کردیم این تازه اول راه است این انقلاب باید به انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) وصل شود راه رسیدن به هدف بعد از توکل به خدا حفظ وحدت فزاینده و وحدت درعمل مردم با مسئولین و مسئولین با مردم و همه قبایل و مذهبها و تبعیت از رهبری فرزانه انقلاب و ولی فقیه که رمز عزت انقلاب اسلامی ایران است.
امام جمعه شهرستان حاجی آباد تصریح کرد: امروز تمام دنیا ایران اسلامی را به عنوان ابرقدرت مستحکم می شناسد قدرتی که با قدرت های دیگر متفاوت است دست این ملت در دست خداوند متعال است تمام دنیا قدرت نظامی کشور ما را باور کرده اند قدرت ایران به وسیله موشک های و نیروهای نظامی و انتظامی ما نیست بلکه نفوذ گفتمان امام راحل در بین ملت های دنیا است .
وی افزود: ما روز به روز قدرت مندتر شدیم بعد از انقلاب و استکبار جهانی و امریکای جنایتکار روز به روز ضعیف تر شده استامریکا در دیروز این دنیا هرچه اراده می کرد محقق میشد و یک شبه شاه و نخست وزیر عوض می کردند و رئیس جمهور در کشورها عوض می کردند ولی هم اکنون به فضل خدا همین قدرت های پوشالی دنیا یازده سال در موضوع هسته ای با ایران ما مذاکره کردند این به این معنا است که توان آمریکا و قدرتهای جهانی تحلیل رفته است و نفوذ قدرت و نظام ایران اسلامی در دنیا بیشتر می شود.
مختاری بیان داشت: امریکا پنج سال پول و سلاح های نظامی را به کار گرفتند نتوانستند بشار اسد را از حکومت ساقط کنند زیرا ملت ایران پشت مردم سوریه هستند و امریکا دیگر در منطقه قدرتی ندارد.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff