تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
سیاسی
کد خبر : 529378
تاریخ انتشار:یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امام علی(ع):

انقلاب اسلامی دنیا را در عرصه های سیاست و ژئوپلتیک دچار تغییر کرده/ وصیت نامه سردار سلیمانی یک مرام نامه غیرت است/ نامزدهای انتخاباتی که پلو و چلو می دهند دروغ گو هستند

غیب پرور گفت: دوست و دشمن صحه می گذارند که انقلاب اسلامی دنیا را در عرصه های سیاست و ژئوپلتیک و قدرت جهان دچار تغییر کرده است.

انقلاب اسلامی دنیا را در عرصه های سیاست و ژئوپلتیک دچار تغییر کرده/ وصیت نامه سردار سلیمانی یک مرام نامه غیرت است/ نامزدهای انتخاباتی که پلو و چلو می دهند دروغ گو هستند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سردار غلامحسین غیب پرور، جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امام علی(ع) در مراسم چهلمین روز از درگذشت سردار سپهبد سلیمانی در شهر بندرعباس با بیان اینکه امام خمینی(ره ) روح تازه ای در کالبد فرسوده ایران دمید و انقلاب اسلامی را با یاری مردم بنیان نهاد، گفت: قبل از انقلاب مردم و حکومت داران ما در راس آن شاه بی عرضه در خدمت و اطاعت از بیگانگان بودند و هر کنش و واکنشی در ایران باید با هماهنگی آمریکا صورت می گرفت.

جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امام علی(ع) با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی تنها افسانه نیست بلکه مکتبی برای آغاز بیداری و دگرگونی در دنیا بود، عنوان کرد: انقلاب اسلامی مسیر بسیاری از رفتارها در عرصه بین المللی را تغییر داد شاید قبل از اسلام نیز انقلاب هایی در دنیا مانند مکتب روسیه در سال ۱۹۱۹ اما در هر کدام از آنها خبری از خدا و دین نبود.

غیب پرور افزود:دوست و دشمن صحه می گذارند که انقلاب اسلامی دنیا را در عرصه های سیاست و ژئوپلتیک و قدرت جهان دچار تغییر کرده است.

وی تصریح کرد: رهبر کبیر انقلاب اسلامی وعده رستگاری و استقلال می دادند که این موضوع در این ۴۰ سال از انقلاب تداعی شده است.

امروز در دنیا هیچ مسلمان و ایرانی سرش پایین نیست

جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امام علی(ع)با تاکید بر اینکه امروز هیچ مسلمان و ایرانی سرش پایین نیست، عنوان کرد: دنیا باید بفهمد ما در جنگ تحمیلی عظمت آفریدیم، افتخار دوران دفاع مقدس افتخار هر امت اسلامی است.

غیب پرور اظهار کرد: دشمنان انقلاب اسلامی هر آنچه در آستین و سینه داشتند را برای نابودی انقلاب اسلامی رو کردند و جیره خواران آمریکا نخبگان را در کف خیابان ها، خانه هایشان و میدان های مختلف به شهادت رساندند.

وی تصریح کرد: عده ای در داخل کشور هنگامی که پیغام دروغین آمریکا و لبخندی از آنها را می بینند قند در دلشان آب می شود آیا آنها تاریخ انقلاب اسلامی و عمق دشمنی های آمریکا جنایتکار را نمی دانند.

جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امام علی(ع) با بیان اینکه جنگ تحمیلی ایران و عراق تمام شد؛ اما دشمنی ها تمام نشد، گفت: جبهه جنگ اقتصادی و فرهنگی را در داخل کشور به راه انداختند و سال های متعددی برخی از نقاط کشور را در محاصره فرهنگی قرار دادند.

درجنگ با داعش، انقلاب اسلامی عامل نجات بخش کشورهای اسلامی شد

غیب پرور بیان کرد: آمریکا هنگامی که دانست در سر زمین مقدس اسلامی نمی تواند حرکت نظامی انجام دهد یک نطفه حرام به نام داعش راه انداختند و مسلمان و غیر مسلمان را قتل عام کردند، شهرها را ویران و زیر ساخت های سرزمین سوریه را نابود کردند.

وی با تاکید بر اینکه درجنگ با داعش، انقلاب اسلامی عامل نجات بخش کشورهای اسلامی شد، گفت: فرزندان این مرز و بوم خونشان به جوش آمد و صحنه ای دیگر برای دفاع از اسلام عزیز به وجود آوردند و راهی سرزمین سوریه شدند.

قاسم سلیمانی سلول سلول وجودش را وقف اسلام کرد

جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امام علی(ع) عنوان کرد: عرصه  مبارزه اسطوره تمام عیار انقلاب، قاسم سلیمانی و فرزندان امام  و ولایت تنها در سوریه نبود؛ بلکه قبل از آن نیز در لبنان و در جنگ ۳۳ روزه حضور داشتند.

غیب پرور با بیان اینکه آمریکایی ها در ادامه دشمنانی هایشان اشتباه بزرگ و استراتژیک کردند، گفت: قاسم سلیمانی سلول سلول وجودش را وقف اسلام کرد و همه عالم سردار دلها را به عنوان نماد مقاومت می شناسند و شهادت می دهند که در عرصه سیاسی دانشمند صاحب نظر بودند.

وی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی در یاری رساندن به مردم سیل زده پیشگام بودند، اظهار کرد: هنگامی که قاسم سلیمانی به روستای سیل زده بدون آب و غذا رفتند تا هنگام رسیدن آذوقه ها آن منطقه را ترک نکرد.

آمریکا سازش گر نیست و خیانت کار به تمام معناست

جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امام علی(ع)با بیان اینکه عین الاسد یک سیلی بود، گفت: حذف ترامپ قمار باز نیز انتقام خون حاج قاسم نیست؛ بلکه باید تمام نیروهای آمریکایی در شرق آسیا حذف شوند.

غیب پرور با اشاره به اینکه آمریکا سازش گر نیست و خیانت کار به تمام معناست، عنوان کرد: داعش زاییده آمریکا بود و این استکبار جهانی تنها به دنبال چپاول ثروت مردم منطقه است و شخصیت ها و نخبه های ما را ترور می کند.

وی افزود: دولت امریکا نه تنها دین را بلکه انسانیت را نمی فهمد و انقلاب اسلامی در پناه ولایت فقیه ۴۰ سال است که در حال سیلی زدن به آمریکا هستیم.

وصیت نامه سردار سلیمانی یک مرام نامه غیرت است

جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امام علی(ع) با بیان اینکه وصیت نامه قاسم یک مرام نامه غیرت است، عنوان کرد: وصیت نامه سردار دلها منشور دفاع از انقلاب اسلامی است.

غیب پرور تصریح کرد: در کشور ما مشکلات است؛ اما اصل نظام باید بماند، منشور اسلامی گوشزد کرده که اسلام شکست بخورد دنیا استکبار نمی گذارد حتی یک الله اکبر بگوئیم، باید پای انقلاب ایستاد.

وی با دعوت از حضور حداکثری مردم برای شرکت در انتخابات اظهار کرد: تمام دنیا منتظرند مشاهده کنند که در انتخابات روز جمعه ملت ایران چه حماسه ای دیگر را رقم خواهند زد.

جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امام علی(ع)با اشاره به اینکه در انتخابات بایستی کسی را انتخاب کرد که دل در گروه دنیا نداشته باشند، گفت: نامزدهای انتخاباتی که پلو و چلو می دهند دروغ گو هستند.

نامزدهای انتخاباتی که پلو و چلو می دهند دروغ گو هستند

غیب پرور با تاکید بر اینکه انتخابات یعنی امنیت، عنوان کرد: یکی از راه های دفاع از انقلاب اسلامی انتخابات است و همان گونه که امام(ره) فرموند حفظ نظام از نماز واجب تر است همگان باید حضور حداکثری در انتخابات داشته باشیم.

وی با بیان اینکه خوشا به حال نیروهای مسلح که فرمانده آنها نائب امام زمان است، خاطر نشان کرد: کسانی که خدمت مسلم ابن عقیل را داشتند خدمت حسین ابن علی نیز بودند در این زمانه کسی که حرمت ولایت فقیه داشته باشد حرمت امام زمانش را نیز دارند.

انتهای پیام/

 

برچسب ها:
لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=529378
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

12,663 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی