انقلاب اسلامی بیش از پیش، در تعیین سرنوشت خود مصمم و مقتدر ایستاده است

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان هرمزگان در پی هفدهمین رزمایش اقتدار آفرین پیامبر اعظم در استان، بیانیه‌ای منتشر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان هرمزگان در پی هفدهمین رزمایش اقتدار آفرین پیامبر اعظم در استان، بیانیه‌ای منتشر نمود. متن این بیانیه به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم

وَالَّذِینَ جَاهَدُوا فِینَا لَنَهْدِیَنَّهُمْ سُبُلَنَا وَإِنَّ اللَّهَ لَمَعَ الْمُحْسِنِینَ ﴿۶۹ عنکبوت﴾
و کسانى که در راه ما کوشیده‏ اند به یقین راه ‏هاى خود را بر آنان مى ‏نماییم و در حقیقت ‏خدا با نیکوکاران است.

امروزه یکی از نماد هایی که جمهوری اسلامی را از سایر کشور های جهان درخشنده تر میکند، اقتدار نیرو های مسلح کشور است که همواره در طول دوران حکومت انقلاب اسلامی این نگین در سرتاسر کره خاکی برتابیده و با حرکت های موثری در صحنه های مختلف نظامی و دفاعی نشان داده است که ما میتوانیم.

بی تردید برگزاری هفدهمین رزمایش بزرگ پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله وسلم که با حضور قدرتمندانه و با صلابت بخشی از توان نیروهای دریایی، زمینی و هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیجیان جان بر کف انجام شد میدانی ماندگار برای به نمایش گذاشتن اقتدار و امنیت پایدار در سایه عزم ملی و مدیریت جهادی و درخشندگی ملت شریف ایران و نیرو های مسلح مقتدر ایران اسلامی که همواره در دفاع از استقلال و تمامیت ارضی و صیانت از ارزش ها و آرمان های انقلاب در خط مقدم بوده و هستند.

همزمانی این رزمایش با مذاکرات خارجی این پیام را به همراه دارد که جمهوری اسلامی ایران به هیچ وجه بر سر قدرت دفاعی خود مذاکره نخواهد کرد و کشور های طرف مذاکره بدانند که ورود به عرصه نظامی در مذاکرات به هیچ وجه به نفع این کشور ها نخواهد بود.

این رزمایش نشان داد که انقلاب اسلامی بیش از پیش، در تعیین سرنوشت خود مصمم و مقتدر ایستاده است و به هیچ وجه اجازه دخالت و تعرض بیگانگان، خصوصا استکبار جهانی را به کشور و منطقه نخواهد داد و تا نابودی ظلم و ستم، همچنان بر افزایش اقتدار خود در عرصه های نظامی و دفاعی پیشرو خواهد بود.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان هرمزگان ضمن قدردانی از فرماندهان و رزمندگان نیروهای دریایی، زمینی و هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، برگزاری این رزمایش ها را افتخاری دیگر در تاریخ انقلاب اسلامی میداند و توفیق روز افزون شما رزمندگان و دلاوران را بیش از پیش در سایه ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و نائب برحقش امام خامنه ای مدظله العالی را خواستار است.

انتهای پیام/