انقلاب اسلامی به برکت نقش رهبری به قدرتی خدشه ناپذیر جهان تبدیل شده است/ سیره زندگی امام (ره ) بهترین الگو برای مردم جهان است
+ پ -
انقلاب اسلامی به برکت نقش رهبری به قدرتی خدشه ناپذیر جهان تبدیل شده است/ سیره زندگی امام (ره ) بهترین الگو برای مردم جهان است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان با اشاره به اینکه آن چه امروز انقلاب اسلامی را در برابر آسیب ها ایمن کرده نقش رهبری است گفت : ولایتمداری مردم ایران نیز باعث شده است ایران اسلامی به قدرتی خدشه ناپذیر در جهان تبدیل شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، علیرضا درویش نژاد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده هرمزگان به مناسبت فرا رسیدن ایام سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی نقش رهبری را در سعادت و کامیابی انسان ها بسیار با اهمیت دانست و افزود: یکی از وجوه متمایز انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلاب های مشابه در منطقه ، نقش رهبری است.

وی اظهار داشت: امام خمینی(ره) تمام وجوه حکومت و نظام را در خدمت مردم می دانست و هیچگاه اجازه نداد مسئولی از این دیدگاه عدول کند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان امام خمینی (ره) فقط رهبر انقلاب اسلامی نبود یادآور شد: امام خمینی (ره) مورد احترام همه جهانیان و حتی مخالفان انقلاب بود و بسیاری از آزادی خواهان جهان از فرامین ایشان تبعیت می کردند.

درویش نژاد با اشاره به اینکه  آن چه امروز انقلاب اسلامی را در برابر بسیاری از آسیب ها ایمن کرده نقش رهبری است خاطر نشان کرد : ولایتمداری مردم ایران نیز باعث شده است ایران اسلامی به قدرتی خدشه ناپذیر در جهان تبدیل شود.

وی تصریح کرد: تلاش بنیانگذار جمهوری اسلامی برای وحدت جهان اسلام به دور از طایفه گرایی و قوم گرایی باید مورد ستایش قرار گیرد الگویی برای تمام مسلمانان باشد .

وی با اشاره به حمایت امام خمینی(ره) از جنبش های آزادی خواهانه و تکیه بر خودباوری مسلمانان افزود : سیره زندگی امام (ره )  بهترین الگو برای مردم جهان معرفی شده است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان اضافه کرد: کسانی که به جهاد نفس اعتقادی ندارند و توان انجام این گونه جهاد را در خود نمی بینند، دست به تندروی می زنند و با سوء استفاده از واژه جهاد، سلاح در دست می گیرند و جهاد با سلاح را جایگزین جهاد با نفس می کنند.

درویش نژاد با اشاره به تاثیرات مستقیم و غیرمستقیم اندیشه های امام خمینی (ره) در عرصه های مختلف زندگی مردم این کشور جنوب شرق آسیا گفت: بسیاری از کتاب ها و سخنان امام راحل در اندونزی ترجمه شده و مورد علاقه دوستداران امام (ره) است.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff