انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت است/ پیروزی انقلاب اسلامی چشم جهانیان را خیره کرد
+ پ -
انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت است/ پیروزی انقلاب اسلامی چشم جهانیان را خیره کرد

رئیس دانشگاه پیام نور استان گفت: انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود چشم قدرتمندان جهان را خیره کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ صمد حمزه ای، رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمزپرس، با اشاره به فرارسیدن دهه مبارک فجر گفت: دهه فجر، تجلی شکوه‏مند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان با انقلاب اسلامی خویش، صفحه‏ های زرین را در تاریخ حیات بشریت گشود و فریاد خدا خواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش و جان جهانیان طنین‏ انداز کرد.

 

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است. طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی و استبداد ستم شاهی به رهبری فرزانه ای است که اندیشه ای جز عزت اسلام در سر نداشت.

 

رئیس دانشگاه پیام نور استان اظهار کرد: دوازدهمین روز بهمن هر سال، شوق‌ انگیزترین صفحه کتاب انقلاب، یعنی روز ورود زعیـم آگاه، حضرت امام‌خمینی(ره) به ایران ورق می خورد انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد.

 

حمزه ای تصریح کرد: انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود عده ای قلیل، با اعتقادی وسیع و راسخ، نیروهای کفر و باطل را شکست دادند و چشم قدرتمندان را خیره ساختند.

 

وی بیان کرد: پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران مرهون جانبازی‌ها، فداکاری‌ها و رشادت‌های همه شیرزنان و غیور مردان بزرگی است که در لبیک به ندای رهبر کبیر انقلاب، برای مبارزه با طاغوت و استقرار نظام سیاسی الهی هر آنچه داشتند را در طبق اخلاص نهاده و با حماسه‌ آفرینی‌های خود زمینه طلوع خورشید فروزان اسلام را بر پهنه ایران اسلامی فراهم کردند.

 

رئیس دانشگاه پیام نور استان با بیان اینکه باید یاد حضرت امام خمینی(ره) را گرامی بداریم، خاطرنشان کرد: بزرگ مردی که همواره دم مسیحایی ‏اش، جانبخش جان‏های حقیقت ‏جو است و هنوز پس از گذشت سال‏ها از رحلت ملکوتی‏اش، نامش بر پایه‏های ستم و استکبار لرزه می‏ افکند و یادش، در دل‏های مستضعفان و آزادگان زمین، امید می‏ آفریند و انگشت اشارت او، به آیندگان امتداد راه را نشان می‏ دهد.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff