انقلابیون جوان ستون خیمه جریانات انقلابی هستند/ جنگ با دشمنان تا تحقق وعده الهی پایان نمی پذیرد
+ پ -
انقلابیون جوان ستون خیمه جریانات انقلابی هستند/  جنگ با دشمنان تا تحقق وعده الهی پایان نمی پذیرد

دبیر سلسله همایش های انقلابیون جوان هرمزگان با بیان اینکه انقلابیون جوان محور و ستون خیمه ی جریانات انقلابی آن دیارند، بیان کرد: انقلابیون جوان دانشجویان آرمانخواه، عدالتخواه، عملگرا، آزاد اندیش و مطالبه گری هستند که دغدغه ی انقلاب اسلامی را دارند و در جهت حل چالش های نظام اسلامی تا نیل به تمدن نوین ایرانی اسلامی از پا نخواهند نشست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ عارف رئوفی، معاون سیاسی سازمان بسیج دانشجویی هرمزگان و دبیر سلسله همایش های انقلابیون جوان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمزپرس با اشاره به فرار رسیدن یوم الله نهم دی ماه گفت: انقلاب اسلامی ایران در طول عمر پربرکت خود در این سی و چند سال با فراز و نشیب هایی بس دشوار روبرو بوده است و چون پرچمدار جبهه ی حق و اسلام نبوی و شیعه ی علویست همواره مورد هجمه ی جبهه ی باطل و ایادیش بوده است.

وی ادامه داد: با واکاوی این تقابل و درگیری آنچه بیش از سایر موارد عیان می شود این است که تقابل گفتمانی میان جبهه ی حق و جبهه ی باطل اصلی ترین دلیل این نزاع است؛ و این نزاع هیچگاه پایان نمی یابد تا یکی بر دیگری پیروز گردد…
جنگ با دشمنان تا تحقق وعده الهی پایان نمی پذیرد
معاون سیاسی سازمان بسیج دانشجویی هرمزگان افزود: هرچند خداوند در قرآن وعده ی پیروزی به صالحان داده(ان الارض یرثها عبادی الصالحون)اما این وعده با تلاش صالحان تحقق یافتنیست و لاغیر..بنابر آنچه بیان شد جنگ با دشمنان تا تحقق وعده الهی پایان نمی پذیرد و حتی تغییر ماهیت هم نمی دهد و فقط شیوه های درگیری و سطوح تاکتیکی است که تغییر می پذیرد گاهی همچون جنگ سخت و هشت سال دفاع مقدس و گاهی چون جنگ نیمه سخت و نرم چون هشت ماه دفاع مقدس است.

رئوفی تصریح کرد: در جنگ سخت حماسه هایی چون فتح خونین شهر رقم خورد و در جنگ نیمه سخت و نرم حماسه ای چون۹دی، یادگاری که هیچگاه فراموش نخواهد شد و در ویترین افتخارات ملت ایران همواره خواهد ماند و مفاهیمی چون انقلابی گری،بصیرت،تدین و وفاداری ملت را به رخ جهانیان خواهد کشید.

وی با بیان اینکه ملت ایران هیچگاه جنایات فتنه گران در سال۸۸ را فراموش نخواهد کرد و هیچگاه آنان را نخواهد بخشید، بیان کرد: به خطر انداختن کشور و انقلاب، کشتار مردم بی گناه، خسارت های بسیار مادی و معنوی، دادن گرا به دشمن برای تحریم و فشار بیشتر و امیدوار کردن دشمن، ایجاد خلاءهای امنیتی در کشور که منجر به ترور دانشمندان هسته ای شد و بردن کشور به لبه ی پرتگاه و…تنها بخشی از جنایات فتنه گران است.
دبیر سلسله همایش های انقلابیون جوان هرمزگان تاکید کرد: هرچند برخی از خواص در سال۸۸”زبیرگونه”عمل کردند و “عاقبت به شر”شدند اما ملت ایران همچون گذشته از غبار فتنه سربلند بیرون آمدند و امتحان خوبی پس دادند.
انقلابیون جوان ستون خیمه ی جریانات انقلابی هستند
رئوفی با اشاره به سخن معروف شهید بهشتی(ره) مبنی بر اینکه “دانشجو موذن جامعه است اگر خواب بماند نماز مردم قضا می شود.” اظهار کرد: انقلابیون جوان دانشجویان آرمانخواه، عدالتخواه، عملگرا، آزاد اندیش و مطالبه گری هستند که دغدغه ی انقلاب اسلامی را دارند و در جهت حل چالش های نظام اسلامی تا نیل به تمدن نوین ایرانی اسلامی از پا نخواهند نشست.
وی با تاکید بر اینکه انقلابیون جوان در هر کجای کشور که باشند پیشتاز، محور و ستون خیمه ی جریانات انقلابی آن دیارند، بیان کرد: در استان هرمزگان نیز انقلابیون جوان در حال جهاد تبیین و تعریف جریان ناب انقلاب اسلامی و شخصیت امامین انقلاب اسلامی هستند تا از تحریف آن جلوگیری کنند.
دبیر سلسله همایش های انقلابیون جوان هرمزگان ادامه داد: سلسله همایش های انقلابیون جوان نیز با همین هدف طرح ریزی شده و تا زمان تامین اهداف فوق الذکر ادامه خواهد یافت. امیدواریم بتوانیم دایره تاثیرگذاری این برنامه و سطح آن را در تعریف و تببین آرمان های انقلاب اسلامی همواره ارتقاء بخشیم…
رئوفی با اشاره به اینکه همایش انقلابیون جوان ۱ در ۱۵ آذرماه با حضور استاد حسن عباسی برگزارشده بود، خاطرنشان کرد: به مناسبت گرامیداشت حماسه ۹دی،  همایش انقلابیون جوان ۲ با حضور دکتر سعید جلیلی، نماینده رهبر انقلاب در شورای عالی امنیت مالی در ۹دی ماه در سالن حوزه علمیه خواهران بندرعباس برگزار می شود.
انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff