انعکاس فعالیت‌های زیست محیطی پارسیان از شبکه سراسری سیما
+ پ -
انعکاس فعالیت‌های زیست محیطی پارسیان از شبکه سراسری سیما

فعال زیست محیطی شهرستان و مسئول گروه همیار سلامت میلکی در برنامه‌ تلویزیونی «سرزمین ما» بخشی از فعالیت‌های زیست محیطی و دغدغه‌های موجود در بین مردم و جوانان شهرستان را مطرح می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، احمد مبارکی مسئول گروه همیار سلامت میلکی در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر گفت: مردم دغدغه‌های جدی زیست محیطی نسبت به برخی فعالیت‌های صنعتی در منطقه دارند که تا کنون پاسخ مناسبی به آن داده نشده و امیدواریم مسئولین این موضوعات را در فعالیت‌های خود مد نظر قرار بدهند.

 

 

 

 

 

وی اضافه کرد: برنامه‌ زنده تلویزیونی «سرزمین ما» فردا پنجشنبه ساعت ۸ صبح از شبکه یک سیما پخش می‌شود و ما در آن برنامه بخشی از دغدغه‌ها را مطرح خواهیم کرد و امیدواریم مسئولین پاسخ مناسبی به آن بدهند.

 

 

 

 

مسئول گروه همیار سلامت میلکی همچنین اظهار کرد: فعالیت‌های زیست محیطی و برنامه‌هایی که از سوی گروه همیار سلامت در شهرستان اجرا می‌شود به پشتوانه مردم صورت گرفته و هیچ گونه کمکی تا کنون از سوی نهادهای دولتی دریافت نشده است.

 

 

 

 

مبارکی در ادامه گفت: مردم سرمایه‌های اجتماعی هستند و گروه همیار سلامت تمام تلاش خود را برای پویا کردن این سرمایه‌ها به کار خواهد بست.

 

 

 

 

یادآور می‌شود؛ میهمان حضوری برنامه «ایران ما» از پارسیان احمد مبارکی مسئول و مریم مبارکی عضو انجمن همیار سلامت روان اجتماعی شهرستان و روستای میلکی می‌باشند.

 

 

 

 

گروه همیار سلامت در زمینه‌های زیست محیطی فعالیت دارد و تا کنون فعالیت‌هایی از قبیل راه اندازی کتابخانه زیست محیطی، کوهنوردی پنجشنبه‌ها ویژه کودکان و نوجوانان روستا، برگزاری مسابقات بومی محلی ویژه بانوان روستایی، اجرای طرح هر خانه یک نخل به منظور تشویق اهالی برای کاشت حداقل یک درخت نخل مقابل ورودی منازل در پرونده خود دارد.

 

 

 

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff